XX

Mikroapartamenty Agat

Mikroapartamenty Agat
XX

Agat to najnowsza inwestycja mikroapartamentów we Wrocławiu, powstająca na Nowym Dworze pomiędzy ul. Rogowską a rzeką Ślęzą i Parkiem Tysiąclecia. W inwestycji na 5 kondygnacjach powstanie 69 mikrokawalerek o powierzchni od 20 m2 do 42 m2 z aneksami kuchennymi i toaletami. Dodatkowo każdy z apartamentów posiadać będzie balkon lub taras. Oferowane przez nas kawalerki będą wykończone pod klucz – w 3 opcjach do wyboru w cenie apartamentu. Zakończenie inwestycji planowane jest na 4-ty kwartał 2021 r / 1 kwartał 2022 r. Mikroapartamenty Agat to doskonała propozycja na inwestowanie w rynek nieruchomości. Nasze mikrokawalerki są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących lokali na wynajem krótko jak i długoterminowy, np. podczas studiów. To także świetna inwestycja dla firm, które zatrudniają pracowników na kontrakty lub często przyjmują delegacje. Dużym plusem inwestycji w mikroapartamenty Agat jest możliwość odliczenia 23% podatku VAT.

Komfort i bezpieczeństwo dla wynajmującego

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w inwestycji Agat na każdym piętrze zaplanowano osobne, w pełni wyposażone samoobsługowe pralnie, dodatkowe pomieszczenie na bagaże, a na parterze przestronny hall z recepcją, lokal gastronomiczny do wydawania posiłków oraz ogólnodostępną toaletę. W budynku znajdować się będą dwie szerokie klatki schodowe oraz winda, które pozwolą na swobodne przemieszczanie się pomiędzy piętrami. Z myślą o zmotoryzowanych zaplanowano naziemny parking na 37 miejsca postojowe.
Zależy nam aby każdy, kto zamieszka w Agacie czuł się bezpiecznie jak we własnym domu. Dlatego też inwestycja nie będzie dostępna dla osób postronnych. Zostanie ogrodzona a wjazd z drogi głównej będzie zamknięty szlabanem. We wszystkich częściach wspólnych zamontowany zostanie monitoring oraz czujniki dymu.

Lokalizacja Agatu

Lokalizacja jest tym, co decyduje o rentowności inwestycji. Nasze mikroapartamenty powstają w dobrze rozwiniętej dzielnicy Wrocławia – Nowy Dwór, przy ul. Rogowskiej. W tej części miasta znajduje się również zagłębie wrocławskiego biznesu – Wrocławski Park Przemysłowy, do którego dotrzeć można w 12 minut samochodem. Drugim największym atutem naszej inwestycji jest bliskość do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, do której dojechać można w 3 minuty, a do lotniska w 10 minut.

Dodatkowo gwarantujemy, że wszystko, czego będzie potrzebował Twój przyszły najemca, znajdzie w najbliższej okolicy. Podstawowe zakupy spożywcze można zrobić w okolicznych sklepikach oraz pobliskiej Biedronce lub Lidlu. Do najbliższej wyższej uczelni przyszli studenci dojadą w 12 minut. Osoby stawiające na aktywny tryb życia skorzystają z szerokiej oferty klubów fitness, basenu lub toru wrotkarskiego a w weekend odetchną spacerując po Parku Tysiąclecia. Na terenie Nowego Dworu znajdują się również banki, poczta, restauracje, pizzerie, warsztaty samochodowe, stacja paliw, laboratorium medyczne i wiele innych. Do najbliższego centrum handlowego Wrocław Fashion Outlet dojedzie się w 5 minut samochodem. Ulicą Rogowską przebiega 8 linii autobusowych (107, 122, 124, 132, 134, 142, 149, 249), a w niewielkiej odległości znajdują się stacja PKP Wrocław Nowy Dwór oraz postój taksówek. Bezpośrednio przy ulicy Rogowskiej budowana jest nowa linia tramwajowa TAT łącząca Pl. Orląt Lwowskich z Nowym Dworem.

Agat aktywny wypoczynek w zasięgu ręki

Największą zaletą Agatu jest niewątpliwie jego lokalizacja. Inwestycja powstaje między główną ulicą Nowego Dworu a terenami zielonymi, do których zaliczyć należy rzekę Ślęzę oraz Park Tysiąclecia. Lokalizacja ta dodatkowo daje sporo możliwości do uprawiania różnych sportów ze względu na sąsiedztwo tras spacerowych, rowerowych, fitness klubów, basenu oraz Toru Wrotkarskiego. Osoby stawiające na aktywny wypoczynek na pewno będą z tego powodu zadowolone. Również na terenie inwestycji zaprojektowano dużą ilość zieleni w postaci ponad 50 drzew i roślinności ozdobnej.

XX

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.