Menedżer Roku 2013: Gala finałowa konkursu

Czytaj dalej
Piotr Brzózka

Menedżer Roku 2013: Gala finałowa konkursu

Piotr Brzózka

Statuetki Menedżera Roku 2013 rozdane. Tegoroczną, szóstą już edycję konkursu "Dziennika Łódzkiego" i Loży Łódzkiej BCC w kategorii dużych firm wygrała Ewa Pluta, dyrektor generalny łódzkiej firmy Ariadna S.A. Fabryka Nici. Menedżerem Roku w kategorii małych i średnich firm został Tomasz Sadzyński, prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Ewa Pluta podkreśla, że prowadzona przez nią Aridana przeszła suchą stopą przez kryzys, mimo kłopotów, które trawią całą branżę przemysłu lekkiego. Dla pani dyrektor zwycięstwo w naszym plebiscycie to kontynuacja dobrej passy - ostatnio zdobyła Nagrodę Gospodarczą Województwa Łódzkiego.

Tomasz Sadzyński podkreśla, że ma za sobą wyjątkowy rok w ŁSSE, podczas którego spółka rozszerzyła działalność i doprowadziła do końca rewitalizację zabytkowej fabryki Ludwika Grohmana.

Oprócz głównych statuetek, jak co roku, przyznaliśmy nagrodę dla partnera Polskapresse. W tym roku otrzymał ją Sławomir Murawski, dyrektor Manufaktury. Po raz drugi wręczona też została nagroda Wielki Kreator, której pomysłodawcą jest Narodowe Centrum Kultury. W tym roku zwycięzcą została firma Listonic.

Nagrody wręczyliśmy podczas uroczystej gali w pięknych wnętrzach Pomorska 21. Domu Towarzystwa Kredytowego (www.pomorska21.pl). Więcej o konkursie i laureatach w specjalnym dodatku, który dołączymy do sobotniego wydania "Dziennika Łódzkiego" (18.01.2014).

Piotr Brzózka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.