Menedżer Roku 2010: Gala finałowa konkursu

Czytaj dalej
Paweł Domarecki, (Ad.)

Menedżer Roku 2010: Gala finałowa konkursu

Paweł Domarecki, (Ad.)

W piątek wieczorem poznaliśmy zdobywców statuetek Menedżer Roku Regionu Łódzkiego 2010 - konkursu zorganizowanego już po raz trzeci przez Dziennik Łódzki, przy współpracy z Lożą Łódzką Business Centre Club. Zwycięzcy to Marek Maruszak i Paweł Kaźmierczak.

Galę finałową, której patronem był andel's Hotel Łódź, uświetnił występ Grzegorza Turnaua. A udział w niej wzięli: wojewoda łódzki, marszałek województwa łódzkiego (od dwóch lat patron naszego konkursu), a także prezydent Łodzi Hanna Zdanowska. Najważniejsi byli oczywiście laureaci i nominowani w dwóch głównych kategoriach - Duża Firma oraz Małe i Średnie Przedsiębiorstwo.

Reprezentowali oni cały przekrój branż regionu łódzkiego, co dowodzi, że nasz konkurs jest rzeczywiście szansą dla wszystkich menedżerów, osiągających dobre wyniki i wzorowo współpracujących z otoczeniem społecznym. Tym bardziej że trójstopniowy system eliminacji jest niezależny od organizatorów. Tego prestiżowego tytułu nie da się zatem ani kupić, ani załatwić.

Najpierw kandydatów wyłaniało niemal 200-osobowe grono niezależnych elektorów z całego województwa, co umożliwiło nam dotarcie do nawet najmniejszych miejscowości. Następnie kandydaci z największą liczbą wskazań proszeni byli o odesłanie ankiet opisujących ich pracę. Po przetworzeniu tych ankiet, osoby z najlepszymi wynikami trafiały do finałowych piątek w obu kategoriach konkursu. Na koniec Menedżera Roku w każdej kategorii wyłaniała kapituła, w której skład wchodzili: wojewoda, marszałek województwa, rektorzy łódzkich uczelni i organizatorzy.

Już w sobotę, w dodatku "Menedżer Roku" - zwycięzcy i nominowani w tegorocznej edycji naszego konkursu, prawdziwe wizytówki łódzkiej gospodarki.

Paweł Domarecki, (Ad.)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.