Mamy klucze do Twojego mieszkania

Czytaj dalej

Mamy klucze do Twojego mieszkania

Osiedle Złotniki to inwestycja dewelopera Budotex Sp. z o.o. skierowana do szerokiego grona nabywców. Znajdziemy tu mieszkania o metrażach od ok. 39m2 które zadowolą singli, ale również i ok. 100m2 mieszkania przeznaczone dla rodzin z dziećmi.

Budynki znajdują się w drugiej linii zabudowy dzięki czemu osłonięte są od hałasu ulicy Kosmonautów, a odległość do przystanku tramwajowego (linii tramwajowej docierającej aż do rynku bez żadnych korków) jest niewielka. W sąsiedztwie znajdują się rozległe tereny zielone - Park Złotnicki oraz zazieleniony obszar brzegów rzeki Bystrzycy (znajdowało się tu nawet kiedyś kąpielisko). Blisko znajdą Państwo różnego rodzaju sklepy.

Osiedle

Osiedle składa się z 6 budynków z garażami podziemnymi o łącznej ilości 101 mieszkań. Jest to zabudowa kameralna- 3 kondygnacje + antresola. Nabywcy znajdą tu mieszkania w metrażach od ok. 39m2 do ok. 100m2, od kawalerek do 3 pokoi + antresola. W każdej z klatek znajdzie się cichobieżna winda. Standardem P.B. Budotex jest projektowanie balkonu dla każdego mieszkania, ale część mieszkań zamiast tego posiadać będzie dodatkowe atrybuty w formie tarasów pokrytych nawierzchnią trawiastą, lub tarasów na poziomie antresoli wyłożonych płytami. Dla maluchów zaprojektowano na terenie osiedla plac zabaw.

Inwestycja ukończona w sierpniu 2018r z pozwoleniem na użytkowanie

P.B. Budotex Sp. z o.o.
ul. Czekoladowa 49a
52-326 Wrocław

tel. 669 982 773
www.budotex.pl

Osiedle Hibiskus

plus.gazetawroclawska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.