Madex Hurtownia Optyczna

Czytaj dalej
x

Madex Hurtownia Optyczna

x

Zajmujemy się hurtową i detaliczną sprzedażą artykułów optycznych. Posiadamy gabinet, w którym optometryści badają wzrok oraz własną szlifiernię, dzięki czemu przyjmujemy zlecenia na montaż od innych firm optycznych. Dysponujemy zaawansowanym sprzętem pomiarowym Impressionist firmy Rodenstock. W naszej ofercie mamy bardzo duży wybór opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych, których nie ma w innych salonach. Proponujemy soczewki okularowe takich firm jak Rodenstock, Szajna, Essilor, Hoya, Zeiss, JZO, Jaikudo czy SEIKO.

W zależności od rodzaju wady wzroku i zaleceń Specjalisty, oferujemy soczewki jednoogniskowe do dali lub bliży (indywidualne lub klasyczne), relaksacyjne (wspomagające pracę z bliska), do bliży i odległości pośrednich (tzw. biurowe), progresywne lub dwuogniskowe.

Oprawki okularowe dostępne w naszej ofercie mają dobrą jakość i wyróżniają się oryginalnymi wzorami. Nowe modele oprawek są dla każdego, kto kocha nowoczesny wygląd. Są zgodne z obowiązującymi trendami w modzie. Proponujemy wiele popularnych kolekcji m.in. RayBan, Vogue, Armani Exchange, Oakley, Madeline, Stagger, Bergman, Nordik, Vermari, Puccini, Huges&Howard, Uzzo, QB, Orange, Oxys. W naszej ofercie stale dostępnych jest kilka tysięcy wzorów, w wielu rozmiarach, przeznaczonych dla osób w każdym wieku.

Ze względu na to, że prowadzimy sprzedaż hurtową, mamy różnego rodzaju wyprzedaże i końcówki serii. Jeśli towar, który sprzedajemy w hurcie, przestaje być dostępny w odpowiedniej ilości, to możemy zaproponować go naszym klientom indywidualnym w dużo lepszej cenie, niż w innych salonach. Klient detaliczny ma wówczas możliwość nabycia oprawki albo okularów przeciwsłonecznych w bardzo konkurencyjnej cenie. Wielkim uznaniem klientów cieszy się nasza długoletnia promocja, w której kompletne, wykonane wg recepty okulary kosztują jedyne 65zł (soczewki plastikowe utwardzone (w wybranym zakresie dioptrii od -6,00 do +6,00 cyl 0,00-2,00) + oprawka promocyjna + montaż).

Madex Hurtownia Optyczna
ul. Rogowska 46b/1
54-440 Wrocław
tel. 71 355 54 43, 661 109 170
www.madex.wroclaw.pl
email: [email protected]
https://www.facebook.com/MADEX-Hurtownia-Optyczna-405397869559939/

x

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.