Lokum Vena

Czytaj dalej

Lokum Vena

Lokum Vena

Lokum Vena – ikona miejskiego stylu.

W sąsiedztwie historycznego Ostrowa Tumskiego i Rynku powstaje prestiżowe osiedle Lokum Vena. Inwestycja będzie eleganckim połączeniem historycznej zabudowy z nowoczesną architekturą. Najstarsza część zabytkowego zespołu powstała pod koniec XIX wieku. Nowoczesna część inwestycji utrzymana będzie w minimalistycznym, eleganckim stylu, który podkreśli walory neogotyckiej zabudowy.

Zaciszna, dyskretna przestrzeń wzbogacona starodrzewem, bliskość nadodrzańskich bulwarów, niepowtarzalny widok wschodu słońca nad wieżami wrocławskiej katedry sprawią, że mieszkańcy z przyjemnością będą delektować się każdą chwilą spędzoną w domowym zaciszu.

Osiedle Lokum Vena usytuowane jest u zbiegu ulic Poniatowskiego i Prusa, w pobliżu Placu Bema. Doskonała lokalizacja w otoczeniu pobliskich terenów rekreacyjnych pozwoli zachować City-life balance – harmonię pomiędzy wygodą życia w centrum, z możliwościami wypoczynku i relaksu w otoczeniu zieleni.

W nowoczesnej zabudowie powstanie 181 apartamentów, a w zrewitalizowanej części – 89. Ta limitowana oferta spełni oczekiwania osób ceniących spokój, prywatność i wysoki standard. Właściciele apartamentów położonych na parterze będą mogli cieszyć się ogródkami nawet do 86 m². W apartamentach ostatniej kondygnacji zostaną zainstalowane duże okna połaciowe, które sprawią, że wnętrza będą bardzo słoneczne.

Kontakt:

Lokum Deweloper S.A.
ul. Krawiecka 1, lok. 101, I piętro, Wrocław

71 796 66 66
[email protected]
www.lokumdeweloper.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.