Lokum Smart City

Czytaj dalej

Lokum Smart City

Lokum Smart City

Inwestycja Lokum Smart City powstaje przy ul. Awicenny, w dynamicznie rozwijającej się południowo-zachodniej części Wrocławia. To właśnie tam powstają kompaktowe apartamenty w stylu smart. Funkcjonale i wygodne, w standardzie pod klucz, stanowią doskonały wybór dla studentów, osób rozpoczynających swoją karierę zawodową, singli, par, pracowników na kontrakcie oraz osób podróżujących służbowo lub turystycznie.

Tuż obok inwestycji znajduje się przystanek autobusowy obsługujący linie dzienne i nocne oraz stacja kolejowa, dzięki której w zaledwie 10 minut można dotrzeć do centrum miasta (Dworzec Główny). Szybki dojazd do Obwodnicy Śródmiejskiej i wjazdu na AOW ułatwia sprawne przemieszczanie się po Wrocławiu.

Na terenie Lokum Smart City znajdą się pralnia, fitness, zakład fryzjerski, sklep, dzięki którym inwestycja będzie samowystarczalna. Na dachu powstanie ogólnodostępny taras – idealny do spotkań w gronie sąsiadów i znajomych.

Starannie zaaranżowane części wspólnie Lokum Smart City sprzyjać będą relaksowi. Profesjonalnie zaprojektowane strefy zieleni, parking dla rowerów, miejsca postojowe naziemne i podziemne to kolejne atuty inwestycji.

Kompaktowe smart apartament z dobrym dojazdem do centrum to doskonała inwestycja, zarówno z przeznaczeniem na wynajem, jak i jako lokum na dobry start.

Kontakt:

Lokum Deweloper S.A.
ul. Krawiecka 1, lok. 101, I piętro, Wrocław

71 796 66 66
[email protected]
www.lokumdeweloper.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.