Lokum di Trevi

Czytaj dalej

Lokum di Trevi

Lokum Di Trevi

Lokum di Trevi to nowoczesne, bezpieczne i zielone osiedle położone w dzielnicy Krzyki, w pobliżu głównych arterii miasta – ulic Armii Krajowej i Bardzkiej.

Inwestycja zlokalizowana jest pomiędzy ulicami Tarnogajską, Klimasa, Międzyleską i Gazową. Osiedle cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem Wrocławian, którzy poszukują kawalerek oraz mieszkań 2,3 i 4-pokojowych położonych nieopodal terenów zielonych, z bardzo dogodnym dojazdem do centrum.

Na terenie inwestycji znajdują się strefy relaksu z fontannami, bezpiecznymi placami zabaw oraz profesjonalnie zaaranżowaną roślinnością. Wygodnym zakupom sprzyja Pasaż di Trevi znajdujący się na osiedlu.

Sąsiedztwo rozbudowanych węzłów komunikacyjnych sprawia, że dotarcie do innych zakątków Wrocławia jest szybkie i bardzo wygodne. Tuż przy osiedlu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe obsługujące linie dzienne i nocne.

Atrakcyjna lokalizacja, rozbudowana infrastruktura miejska, rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe sprawiają, że wybór osiedla Lokum di Trevi to doskonały zakup inwestycyjna dla singli, par, rodzin z dziećmi i inwestorów.

Kontakt:

Lokum Deweloper S.A.
ul. Krawiecka 1, lok. 101, I piętro, Wrocław

71 796 66 66
[email protected]
www.lokumdeweloper.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.