Lilia – moje miejsce na ziemi

Czytaj dalej

Lilia – moje miejsce na ziemi

Lilia – moje miejsce na ziemi

Lilia to najnowsza inwestycja dewelopera Budotex, kameralna i elegancka, powstająca na Nowych Żernikach. Stonowana kolorystyka budynku współgrająca z okolicznymi zabudowaniami wzorcowego osiedla Wrocławia przypadnie do gustu osobom ceniących prostotę i klasykę. Lilia to miejsce idealnie wpasowujące się w potrzeby przyszłych rodzin oraz młodych, nowoczesnych osób nastawionych na aktywny styl życia.

Budynek

W inwestycji powstanie 20 wygodnych mieszkań, o podwyższonym standardzie od 39 do 130 m2, z balkonami lub tarasami. Górne apartamenty dwupoziomowe. Każde mieszkanie posiadać będzie boks na wózek/rowerek dziecięcy, dużą i przestrzenną komórkę lokatorską oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym. W budynku dodatkowo będzie rowerownia oraz winda. Na parterze zaplanowano trzy lokale usługowe.

Lokalizacja

Inwestycja powstaje przy ul. Hansa Poelziga 14 na Osiedlu Nowe Żerniki we Wrocławiu, w pobliżu Stadionu Miejskiego, kąpieliska Glinianki, Parku Pilczyckiego i Lasu Kuźnickiego oraz AOW. Nowe Żerniki zaprojektowane zostały w myśl zasady osiedla samowystarczalnego, podnoszącego komfort życia. W okolicy Lilii powstaną przedszkola, szkoła, dom seniora, dom kultury, punkty usługowe i handlowe, tereny rekreacyjne – boiska, korty tenisowe i place zabaw. W to wszystko zostaną wkomponowane zielone aleje. Bliskość AOW oraz sieć MPK (tramwaj i autobus) sprawiają, że dojazd do centrum Wrocławia oraz centrów handlowych jest łatwy i dogodny.

Sprzedaż:

P.B. Budotex Sp. z o.o.
ul. Czekoladowa 49a
52-326 Wrocław

tel. 669 982 773
www.budotex.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.