KWIACIARNIA Kwitnące Przedmieście

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

KWIACIARNIA Kwitnące Przedmieście

Materiał informacyjny

W ofercie:

Kwitnące Przedmieście powstało z połączenia doświadczenia i pasji dwóch kobiet. Tworzymy bukiety i kompozycje florystyczne na każdą okazję, Cechuje nas dbałość o każdy szczegół, zawsze staramy się, aby wszystkie kompozycje kwiatowe były niezwykle naturalne, oryginalne i świeże. Podążamy za najnowszymi trendami florystycznymi więc znajdziecie u nas bardzo duży wybór kwiatów na każdą okazję. Od lat realizujemy dla was najśmielsze nawet pomysły. Zgodnie z ideą „Nie ma rzeczy niemożliwych".

Każda kompozycja, wianek czy element dekoracyjny powstaje w jednym egzemplarzu, nie znajdziecie u nas tzw. gotowców kupionych na giełdzie kwiatowej. Wszystko co tworzymy dla Was, jest wyjątkowe i niepowtarzalne, bo Wy, nasi Klienci jesteście wyjątkowi.

Kwitnące Przedmieście to nie tylko kwiaciarnia, to miejsce, w którym dzielimy się wiedzą i doświadczeniem organizując warsztaty twórcze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nauczymy was wielu interesujących technik tworzenia o różnej tematyce począwszy od plastyki i majsterkowania, przez szeroko rozumiane rękodzieło, aż po florystykę.

Zapraszamy!

ul. Jodłowa 33,
58-100 Świdnica
tel.: 796 690 358
Facebook

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.