Materiał informacyjny

Krzysztof Tuduj: Zjednoczeni i świadomi Polacy to silna i niepodległa Polska. Temu służę!

Krzysztof Tuduj: Zjednoczeni i świadomi Polacy to silna i niepodległa Polska. Temu służę!
Materiał informacyjny

Wychowałem się i większość życia spędziłem we Wrocławiu. Ukończyłem prawo na Uniwersytecie Wrocławskim. Dzięki moim wyborcom mam zaszczyt sprawować mandat Posła na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej z okręgu wrocławskiego.

Do polityki parlamentarnej trafiłem na skutek wieloletniej działalności społecznej, m.in. przez szereg lat współorganizowałem Wrocławski Marsz Rodzin.

Jestem jednym z liderów Konfederacji Wolność i Niepodległość. Moimi atutami są umiejętności z zakresu tworzenia i zarządzania strukturami politycznymi oraz prowadzenia szkoleń.

W pracy sejmowej podkreślam nasz narodowy interes i zdrowy rozsądek, a odrzucam poprawność polityczną i wszelkie przejawy skrajnie lewicowych ideologii.

Dążę do tego, aby Polska była państwem nowoczesnym, silnym, bezpiecznym, dobrze zarządzanym, bez przerostu biurokracji. Chciałbym, aby Polacy w Polsce widzieli dla siebie najlepsze miejsce na świecie do życia.

Pracę parlamentarzysty traktuję jako misję. Obszarem moich zainteresowań jest szeroko rozumiane bezpieczeństwo narodowe – w szczególności obronność, zarządzanie kryzysowe, cyberbezpieczeństwo, sprawy wewnętrzne i kontrwywiad.

Należę do Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Obrony Narodowej. Przewodniczę także zespołowi ds. kultury bezpieczeństwa i obronności. Jestem także wiceprzewodniczącym zespołów ds. reformy służb specjalnych i kultury posiadania broni palnej.

W tych dziedzinach jest wciąż dużo do zrobienia. Z jednej strony wciąż są zaniedbania z przeszłości, z drugiej należy nadążyć za obecnymi wyzwaniami. Podnosiłem w sejmie m.in. temat zaniedbanych schronów, za których inwentaryzację wzięto się zbyt późno – na tym przykładzie szczególnie widać, że potrzeba w polskim bezpieczeństwie ludzi odpowiedzialnych, których podejście jest pełne pasji.

Statystki:
91 wystąpień sejmowych
130 interpelacji
91,75% udziału w głosowaniach

Zapraszam do obserwowania:

www: tuduj.pl
Facebook: @krzysztoftuduj
Twitter: @TudujKrzysztof
TikTok: @krzysztof_tuduj
Instagram: https://www.instagram.com/tudujkrzysztof/

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.