Krakowska 37 – apartamenty inwestycyjne

Czytaj dalej
Deweloperzy

Krakowska 37 – apartamenty inwestycyjne

Deweloperzy

Projekt Krakowska 37 powstaje w dzielnicy Krzyki przy ul. Krakowskiej 37, z łatwym dostępem do centrum miasta. W ofercie są 263 apartamenty inwestycyjnych o powierzchniach od 17,47 do 64,04 mkw. i rozkładach od jednego do czterech pomieszczeń. Każdy z oferowanych lokali będzie charakteryzował się znakomitą ergonomią. Projekt zakłada również 81 miejsc garażowych oraz 34 naziemne miejsca postojowe, a także stojaki na rowery. Do każdego z lokali przynależeć będzie balkon lub taras, a do tych znajdujących się na drugim piętrze – ogródki.

Lokale w inwestycji Krakowska 37 to alternatywa dla wynajmu mieszkań we Wrocławiu. To także atrakcyjne rozwiązanie m.in. dla studentów, turystów czy przedsiębiorców, szukających lokum lub zakwaterowania dla pracowników delegowanych do stolicy Dolnego Śląska. Lokale są również doskonałym celem inwestycyjnym dla firm, istnieje bowiem możliwość zakupu nieruchomości z odliczeniem VAT.

Inwestycja Krakowska 37 powstanie w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się części miasta. Atutem lokalizacji jest łatwy dostęp do centrum oraz bliskość obwodnicy Wrocławia pozwalającej bez problemu dostać się do pozostałych części miasta. Rozbudowana infrastruktura komunikacyjna zagwarantuje łatwe poruszanie się zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną.

Projekt Krakowska 37 charakteryzować się będzie dopracowaną architekturą i nowoczesnym designem. Przyszli nabywcy docenią przemyślaną i funkcjonalnie zaprojektowaną przestrzeń wspólną – reprezentatywny front stworzy strefa wejściowa z lobby oraz lokalami usługowo-handlowymi. Inwestycja będzie przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych – brak barier architektonicznych, niskie krawężniki, szerokie ciągi komunikacyjne oraz windy ułatwią poruszanie się w obrębie budynków.

Planowany termin oddania do użytkowania inwestycji Krakowska 37 to I kwartał 2020 roku. Więcej informacji: www.krakowska37.pl

ATAL S.A. Biuro Sprzedaży Mieszkań
51-109 Wrocław,
ul. Na Polance 22F
e-mail: [email protected]
telefon: (+48) 609 132 028

Krakowska 37 – apartamenty inwestycyjne
Deweloperzy

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.