Kolędują już teraz. Pięknie śpiewają. Wprowadzili w klimat

Czytaj dalej
Fot. nadesłane/Jacek Wojtania
Anna Klaman

Kolędują już teraz. Pięknie śpiewają. Wprowadzili w klimat

Anna Klaman

W Wiejskim Ośrodku Kultury w Wałdowie odbyła się świąteczna impreza wigilijna pod tytułem „Zanim rozbłyśnie światłość“.

Jest taki jeden dzień w roku, kiedy w Wiejskim Ośrodku Kultury w Wałdowie jest magicznie i świątecznie. Kto nie był na koncercie pt. „Zanim rozbłyśnie światłość”, może żałować. Ta impreza to długo wyczekiwany zwiastun nadchodzących świąt.

Mimo że był on kontynuacją pewnej tradycji, jak co roku repertuar zaskakiwał różnorodnością. Przybyli goście mogli nie tylko posłuchać pięknych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołów działających przy Ośrodku, obejrzeć inscenizację jasełek pt: „Piekło - Niebo” oraz kabaret On i Ona pt: „Wandzia i Trzej Królowie”. W artystycznej odsłonie tanecznej zaprezentowały się również zespoły „Promyki” i „Gwiazdeczki”.

- Nie zabrakło również wzruszeń podczas „Kolędy dla Nieobecnych”, gdzie przywołaliśmy w pamięci obraz tych których już nie ma z nami w prezentacji multimedialnej - mówią organizatorzy imprezy. - Mogliśmy uczestniczyć w wielopokoleniowej integracji i wieczerzy wigilijnej przygotowanej przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Wałdowa.

Nie ulega wątpliwości, że wydarzenie będące swego rodzaju wędrówką pośród najpiękniejszych kolęd i pastorałek cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Koncert idealnie wprowadził widzów w klimat. Teraz nie pozostaje już nic innego jak zabrać się do przygotowywania smakołyków.

Anna Klaman

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.