Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska to wyjątkowe osiedle wśród nowych inwestycji firmy RAFIN Developer. Jeśli chcesz zamieszkać w komfortowym mieszkaniu, w centrum Wrocławia, tuż obok Starego Miasta, a jednocześnie w samym środku malowniczej wyspy, z pięknym widokiem na Odrę, to osiedle powinno przypaść Ci do gustu. Docelowo będzie się składać z trzech budynków, wyróżniających się nowoczesną architekturą. Z dala od ruchliwej ulicy, w zaciszu ramion Odry Północnej i Południowej, mieszkania z widokiem na 4 ha terenu zielonego, który nie zostanie zabudowany. Najwyższej jakości materiały – klinkier, szkło i autorskie wykończenia części wspólnych to efekt pasji i doświadczenia pracowni projektowej Zbigniewa Maćkowa. Wszystko to stworzone z zachowaniem dynamicznej tektoniki budynku, która doskonale oddaje klimat tego miejsca.

Kępa Mieszczańska to miejsce, gdzie historia flirtuje z nowoczesnością.

W tej chwili gotowe mieszkania znajdują się w budynku A, który jest częściowo zamieszkały przez mieszkańców. Na początku 2017r. uruchomiony został także etap B inwestycji. Jego zakończenie przewidywane jest na koniec 2018r.

W 7 kondygnacyjnym budynku klasy premium wybudowane zostanie 108 komfortowych i rozkładowych mieszkań o powierzchni od 25 do 88 mkw, w którym każde posiada balkony lub loggie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Kawalerki z osobą kuchnią od 25 do 31 mkw to propozycja idealna dla inwestorów. Dla miłośników większych powierzchni stworzono opcję 4 pokojową, która liczy sobie aż 88 mkw, a do tego dwa balkony lub ogródek do wyboru. Cały budynek pokryty jest wysokimi oknami w stylu Porte – fenêtre, które pozwalają na maksymalne oświetlenie pomieszczeń.

Do dyspozycji lokatorów są miejsca postojowe na parkingu podziemnym. Na osiedlu powstaną ponadto punkty usługowe i sklepy, które ułatwią mieszkańcom codzienne zakupy. Cały teren zagospodarowany został zielenią, a na dziedzińcu, pomiędzy budynkami, powstaną tarasy i ogródki. Położona w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta Kępa Mieszczańska, to doskonałe miejsce do mieszkania dla osób, które za dnia prowadzą intensywne życie w centrum miasta, a wieczorem cenią ciszę, spokój i możliwość odpoczynku blisko natury.

Nowe osiedle powstaje w samym sercu Wrocławia, w malowniczej scenerii wyspy – Kępa Mieszczańska, położonej pomiędzy ramionami Odry Południowej i Północnej. Lokalizacja w ścisłym centrum (Stare Miasto), nieopodal Rynku, pozwoli mieszkańcom na swobodne korzystanie z miejskich atrakcji. Z kolei bliskość rzeki oraz rozległe tereny zielone m.in. parki i bulwary zapewnią różnorodne możliwości aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. W zasięgu 10 minutowego spaceru można dotrzeć do wrocławskiego Rynku, Wyspy Słodowej, Ostrowa Tumskiego, Hali Targowej, Uniwersytetu Wrocławskiego i wielu innych atrakcji.

Za projekt tej inwestycji odpowiada Pracownia Projektowa Maćków, autor najlepszych projektów współczesnej architektury we Wrocławiu, w tym odrestaurowany DH Renoma, Silver Tower naprzeciw nowego Dworca PKP, szklany Thespian przy rondzie Powstańców Śląskich.

Rafin Deweloper
Biuro Sprzedaży Mieszkań

ul. Stawowa 13
50-018 Wrocław

+48 71 788 78 88
biuro.sprzedazy@rafin.pl

plus.gazetawroclawska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.