Kasa na tunel w Świnoujściu - Była i znów jest. Odwleka się jednak podpisanie umowy z wykonawcą

Czytaj dalej
Joanna Maraszek

Kasa na tunel w Świnoujściu - Była i znów jest. Odwleka się jednak podpisanie umowy z wykonawcą

Joanna Maraszek

Entuzjazm po długim oczekiwaniu i znów kubeł zimnej wody. Miasto po informacji, że już na 100 procent otrzyma środki finansowe z Unii Europejskiej na budowę tunelu pod Świną ustaliło termin podpisania umowy z wykonawcą. Jak się okazało, umowę trzeba było przełożyć ze względu na... no właśnie finanse tyle, że nie miasta, ale wykonawcy.

Kiedy władze miasta otrzymały informację na temat już pewnego finansowania inwestycji mającej połączyć dwie wyspy, na których położone jest Świnoujście, nie jedna osoba odetchnęła z ulgą, zwłaszcza, ze losy samych planów inwestycji a później przetargów i całej listy odwołań i procesów, zdawały się nie mieć końca. Jednak udało się. Tunel można budować.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Maraszek

Dziennikarka, prezenterka, operator kamery i montażysta. Z mediami związana od 2006 roku.  Początkowo wyłącznie z telewizją (najpierw regionalną, później ogólnopolską), od 2013 roku z prasą. W drodze zawodowej uczyłam się od praktykujących dziennikarzy, którzy mawiali, że dziennikarz, by rozumieć, co robi musi znać warsztat pracy od podszewki, a więc stanąć i przed kamerą i za nią. Tak też było.


What yoy pay attention to grows - pisał Deepak Chopra. Nic prostszego i bardziej prawdziwego, bo rzeczywiście to, na czym skupiamy uwagę rośnie. Warto więc skupiać uwagę na swoim otoczeniu, by rosło, a my razem z nim. Takim podejściem staram się kierować w codziennej pracy dziennikarza w moim rodzinnym mieście - Świnoujściu.


Poza pracą piszę i ilustruję bajki dla dzieci, maluję, gotuję z wielką pasją i pływam (w basenie wpław, po Bałtyku głównie na dziobie, rzadziej za sterem).

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.