Karmienie piersią nie tylko w domowym zaciszu

Czytaj dalej
Fot. Linda Trawińska
AGR

Karmienie piersią nie tylko w domowym zaciszu

AGR

Miejsc przyjaznych mamom i ich pociechom jest coraz więcej. Również dzięki akcjom promującym karmienie piersią w kawiarniach, czy restauracjach.

Przytulna kawiarnia, romantyczny wystrój, wygodne, miękkie kanapy, a na jednej z nich trzy młode piękne kobiety z wtulonymi w ich piersi bobasami. Tak wyglądała sesja zdjęciowa w międzyrzeckiej Czysta Cafe w wykonaniu Lindy Trawińskiej. - To wcale nie są niezwykłe obrazy, możemy je spotkać coraz częściej w wielu miejscach publicznych. Lokalach, kinach, autobusach, bankach - mówi fotograf z Międzyrzecza.

Mleko to miłość

Sesja w kawiarni była częścią wykonywanej przez nią serii fotografii w ramach projektu „Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca”. To ogólnopolski projekt fotograficzny o sielskiej nazwie, którego celem jest propagowanie karmienia piersią i to nie tylko w domowym zaciszu.

- Celem jest pokazanie, że karmienie piersią jest czymś bardzo naturalnym, czego nie trzeba i nie wolno się wstydzić. Nie zastanawiałam się długo, gdy zaproponowano mi udział w projekcie, który ma wspierać mamy - mówi i wymienia miejsca, w których przyszło jej fotografować karmiące kobiety. Była już sesja na łonie natury, w stajni na snopkach siana, a nawet na sądowych korytarzach. Po co? By pokazać, że karmienie w takich miejscach jest normalne i wbrew opiniom niektórych, matki nie powinny chować się po kątach.

Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Gazety Lubuskiej oraz z wydaniu PLUS.

AGR

Komentarze

3
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

onan!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????

kasienka

i wyborem miejsca przez matke i dziecko.. w ogole nie uwazam, ze jest to widok bulwersujacy, a juz na pewno nie nieestetyczny, ktory musi byc skrywany po katach.. Akurat ten nie! wrecz przeciwnie, jako ortodoksyjna katoliczka uwazam, ze karmienie piersia- najpiekniejsza funkcja podtrzymujaca zycie wyrazana w tysiacach artystycznych prezentacji przez stulecia powinna miec pelna spoleczna swobode i akceptacje.
Dla mnie obrzydliwe jest publiczne mizdrzenie sie pederastow.

esteta

Gdzie chcą, ale nie w restauracjach!

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.