Jump Hall Park Trampolin

Czytaj dalej

Jump Hall Park Trampolin

JumpHall

Pierwszy we Wrocławiu Park Trampolin. Na powierzchni blisko 1500 m² znajduje się 6 różnych stref trampolin (w tym pełnowymiarowe boisko do dodgeball oraz trampoliny olimpijskie), baseny z gąbkami, sala do parkour, streetworkout, sala taneczna/sala fitness, materac akrobatyczny air-track i ścianka wspinaczkowa. Mnóstwo zabawy dla każdego!

W swojej ofercie posiadamy:

zajęcia grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. m.in. gimnastyka, akrobatyka, parkour. Nasza kadra to wykwalifikowani instruktorzy i trenerzy oraz animatorzy. Swoje doświadczenie sportowe przekładają na pracę z każdym klientem. W Jump Hall poza zajęciami grupowymi można skorzystać z oferty treningów indywidualnych.
Doatkowo oferujemy oraganizację: urodzin dla dzieci, imprez integracyjnych, wieczorów panieńskich itd.

Jesteśmy profesjonalnym Parkiem Trampolin. Konstrukcje w naszym Parku zaprojektowane są przez specjalistów z myślą o dobrej i nieurazowej zabawie. Spełniają wszystkie normy UE dotyczące bezpieczeństwa. Sam budynek SBC jest nowoczesną inwestycją co dodatkowo wpływa na komfort naszych klientów.

Jump Hall mieści się przy ulicy Szybowcowej w pobliżu Stadionu Wrocław, Parku Zachodniego i obwodnicy miasta. Punkt Jump Hall jest bardzo dobrze skomunikowany z pozostałą częścią miasta dzięki MPK (tramwaje i autobusy – przystanek około 3 minut od Jump Hall). Dla zmotoryzowanych klientów istnieje możliwość pozostawienia aut na parkingu Hali Targowej Tęcza.

Nasza hala wyposażona jest w klimatyzację, dzięki której zawsze panuje u nas idealna temperatura. Przestronne i wygodne szatnie z prysznicami dadzą poczucie komfortu, dobra muzyka, dostęp do wi-fi oraz przyjazna obsługa sprawią, że każdy klient wyjdzie od nas zadowolony!

Z trampolin mogą korzystać dzieci od 3 roku życia. Młodsze dzieci mogą spędzić czas w naszej strefie maluszka. Dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym mamy przygotowane specjalne zajęcia grupowe oraz innowacyjne lekcje wychowania fizycznego. Dorosłym oferujemy super rozrywkę z nauką ewolucji na trampolinach u nie tylko.

Innowacyjna forma aktywności ruchowej.

Dzięki skokom na trampolinach trenujemy wszystkie partie mięśni oraz ich pełen zakres ruchów bez obciążania stawów i kości. Skacząc na trampolinach stymulujemy układ limfatyczny, wspierając procesy detoksykacji w organizmie. Spalamy mnóstwo kalorii, trenujemy kondycję, poprawiamy motorykę i sprawność ruchową całego ciała.Jump Hall Park Trampolin
ul. Szybowcowa 31
54-130 Wrocław

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.