Kaśka Borek

Jaki będzie 2017 rok? Przewiduje... wiedźma!

Biała Wiodąca Wiedźma Walońska Margarita Kochan Fot. Michał Korn Biała Wiodąca Wiedźma Walońska Margarita Kochan
Kaśka Borek

– Co nam przyniesie nowy rok? Czy będzie dla nas lepszy? Rąbka tajemnicy uchyla Biała Wiodąca Wiedźma Walońska Margarita Kochan.

Patrząc na 2017 rok, co pani widzi? Jaki on będzie dla nas?
Będzie to czas przemian - i to szeroko pojętych. Te przemiany mogą dotyczyć zarówno świata, jak i naszego kraju, ale także nas samych. Według mnie 2017 to rok, który będzie dawał początek nowym możliwości, nowym pomysłom. Pozwoli nam rozwinąć skrzydła, dodając siły, determinacji w realizowaniu marzeń. Dbajmy jednak o to, by zmieniać się z sercem.

Co ta siódemka na końcu 2017 roku niesie ze sobą? A może: czy w ogóle coś niesie?
Oczywiście, liczy się całość konkretnego ciągu liczb, ale każda cyfra sama w sobie również coś oznacza. Sama siódemka mówi o tym, że to, co będzie się działo w 2017 roku - te wszystkie poszukiwania i przemiany - mają się odbywać poprzez serce. Dwójka mówi o związku i bratnich duszach. Jedynka - to nowy początek. Całość zapisu daje jeden, czyli sukces, nowe cele i marzenia. 2017 rok to będzie czas rozwoju osobistego i możliwości wymyślania na nowo różnych rzeczy w naszym życiu. Podkreślam jednak - nie dążmy do celu po trupach. Zmieniajmy się w zgodzie ze sobą.

To oznacza także to, że w 2017 roku powinniśmy skupić się na własnym wnętrzu, by realizować nie cudze, a własne marzenia - aby dążyć do tego, co my potrzebujemy. Ten rok będzie temu sprzyjał. Pozwoli zaprogramować nasze dalsze życie. Można powiedzieć, że 2017 rok będzie trochę jak katapulta, która może nas wystrzelić w piękne rejony - jeśli tylko popracujemy nad tym, by wiedzieć, dokąd chcemy dolecieć na skrzydłach marzeń. To jest jak wybieranie się w podróż - trzeba mieć mapę, by trafić tam, dokąd chcemy.

A co ten 2017 rok może nam przynieść w życiu prywatnym?
2017 to rok, który będzie sprzyjał i sprzyja nawiązywaniu pozytywnych relacji, budowaniu wszelkiego rodzaju związków. W ciągu tych 12 miesięcy mamy szansę znaleźć bratnią duszę, cieszyć się miłością. Zdradzę, że jeśli w 2017 roku zapoczątkujemy związek, to 2018 rok będzie sprzyjał jego finalizacji! Znajomości teraz zawarte mają szansę być trwałe i prowadzić właśnie do małżeństwa.

A w relacjach zawodowych, co nam szykuje nowy rok?
A w relacjach zawodowych może skutkować podpisaniem kontraktu czy też owocną współpracą przez długie lata. Jednym słowem: wykorzystajmy ten czas, bo rzadko zdarza się tak pozytywna wibracja, jak w 2017 roku!

Kaśka Borek

Zawodowo obecnie zajmuję się przede wszystkim szeroko pojętym poradnictwem. Jestem otwarta na ludzi i świat, ciekawa wydarzeń. Chcę zrozumieć innych, poznać ich intencje, zainteresowania i kłopoty.
Prywatnie interesuję się sportami ekstremalnymi i aranżacją wnętrz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetawroclawska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.