HIACYNT

Czytaj dalej

HIACYNT

Pośród zabytkowych kamienic Brochowa, niedaleko jego centrum powstaje nasza najnowsza inwestycja – Hiacynt.

Będą to dwa kameralne budynki z łączną ilością 51 mieszkań od 35 m2 do 96 m2. W standardzie każdego z nich oferujemy jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Osiedle powstanie przy ulicy Birmańskiej, łączniku dwóch głównych ulic Brochowa, w bezpośrednim sąsiedztwie rodzinnych ogródków działkowych.

Prosta bryła, stonowana lecz wyróżniająca się kolorystyka elewacji oraz rozkładowe mieszkania zdecydowanie wyróżniają Hiacynt na tle pozostałych naszych inwestycji.

Brochów z jego małomiasteczkowym charakterem jest niedocenianą częścią miasta. Dawniej nazywany „miastem kwiatów”, z kilkoma zabytkami w postaci: Parku Brochowskiego z XVIII w (w którym dawniej znajdował się dwór), wieży ciśnień, dworca kolejowego, szpitala czy pozostałości zabudowań folwarcznych sprawia, że weekendowy spacer może być inspirującym doświadczeniem. Ta część Wrocławia zdobywa coraz większe uznanie wśród klientów poszukujących nowego mieszkania. Brochów jest doskonale skomunikowany z miastem dzięki aż pięciu dziennym liniom autobusowym oraz stacji PKP.

P.B. Budotex Sp. z o.o.
ul. Czekoladowa 49a
52-326 Wrocław

tel. 669 982 773

www.budotex.pl

plus.gazetawroclawska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.