Materiał informacyjny

Harmonogram Paneli

Harmonogram Paneli
Materiał informacyjny

Powodów do zmiany pracy może być nieskończenie wiele. Każdy w swoim zawodowym życiu prędzej czy później stanie przed pytaniem – co dalej? Sporo osób może obawiać się zmiany, bo ta sama praca od lat, bo przecież już wszystko umiem… Ale cytując Tommy Wieringa „stanie w miejscu jest cofaniem się”. Spędzenie sporej części życia w tym samym przedsiębiorstwie może nie pozwolić Ci na odkrycie drzemiącego w Tobie potencjału. Weź udział w panelu dyskusyjnym prowadzonym przez… i dowiedz się, jak skutecznie zmienić dotychczasową pracę na pracę marzeń! :)

Harmonogram Paneli

Dzień I

10:30 - 11:00 - Success stories

11:15 - 12:00 Careerowe BHP - jak zabezpieczyć swoją przyszłość na rynku pracy

Szkolenia, stałe podnoszenie kwalifikacji czy zdobywanie umiejętności z różnych dziedzin? Chcesz nadążać za rozwijającym się dynamicznie rynkiem pracy, ale nie wiesz, jaką drogę wybrać, żeby zwiększyć swoje szanse w wybranej branży? Porozmawiamy o tym, w jakich zawodach warto inwestować w praktykę, w których poświęcić więcej czasu na przygotowanie teoretyczne i jakie narzędzia wybrać, by podnieść swoją atrakcyjność zawodową.

12:15 - 12:45 - Success stories

12:55 - 13:05 Minikonkurs z nagrodami

13:10 - 13:55 - Co możesz zrobić już na studiach, żeby rekruterzy sami się o Ciebie starali ;)

Jakie działania podjąć, aby jeszcze w trakcie studiów zdobywać doświadczenia, które pomogą Ci w znalezieniu wymarzonej pracy? Czy działalność w kołach naukowych, organizacjach studenckich lub samorządzie ma sens? Jak przekuć w atut wyjazd na wymianę studencką? Czy warto łączyć pracę ze studiami, a może lepiej skupić się na nauce? Dowiedz się, jak najlepiej wykorzystać ten intensywny czas, by zapewnić sobie łatwiejszy start zawodowy.

14:10 - 15:05 - wystąpienie prelegenta

Dzień II

15:30 - 16:00 - Success stories

16:15 - 17:00 - Careerowe BHP - jak nadążyć ze zmianami na rynku pracy

Po kilku latach wracasz na rynek poszukiwaczy pracy? Chcesz coś zmienić w swoim dotychczasowym życiu, ale nie wiesz od czego zacząć? A może chciałbyś spróbować swoich sił w całkiem nowej branży? Jak nadążyć za rozwijającym się dynamicznie rynkiem pracy? Porozmawiamy o tym, jakie narzędzia wybrać, by podnieść swoją atrakcyjność zawodową.

17:15 - 17:45 - Success stories

17:50 - 18:10 - minikonkurs z nagrodami

18:20 - 19:05 - Jak znaleźć pracę po wielu latach spędzonych na tym samym stanowisku?

Harmonogram Paneli
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.