Materiał informacyjny

FOTOWOLTAIKA i POMPY CIEPŁA dla domów mieszkalnych, rolników, biznesu

FOTOWOLTAIKA i POMPY CIEPŁA dla domów mieszkalnych, rolników, biznesu
Materiał informacyjny

Nasze Firmy MJM Marcin Hrycaj oraz RT COMPANY Rafał Targowski tworzące marki Polska-Fotowoltaika.com i Polskie-cieplo.com zostały Strategicznym Partnerem największego polskiego producenta paneli fotowoltaicznych i brali udział w kampanii #WłączPolskiePV.pl. Jest to ogólnopolska akcja skierowana nie tylko do osób związanych z rynkiem fotowoltaicznym, lecz do wszystkich Polaków. Jej celem jest zachęcanie do WŁĄCZania się w inicjatywy wspierające polskich wytwórców fotowoltaiki oraz firm, które stawiają na krajowe produkty PV, poprzez propagowanie postaw ekologicznych i zagadnień związanych z odnawialnymi źródłami energii.

„Jako największy polski producent modułów fotowoltaicznych firma Bruk-Bet Fotowoltaika włączyła się również do projektu „Przemysłowy Panel PV”, zrzeszającego Producentów Urządzeń Fotowoltaicznych. Chcemy współpracować w celu odbudowy lokalnej produkcji związanej z OZE, wspieraniem miejsc pracy oraz inicjatywy Europejskiego Zielonego Ładu. Mamy nadzieję, że nasze działania przyczynią się do zwiększenia odporności przemysłowej i bezpieczeństwa ekonomicznego w naszym kraju”.

Jesteśmy firmą z olbrzymim doświadczeniem i podejmujemy się każdego wyzwania. Posiadamy doświadczenie w montażu systemów fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Wykonujemy montaże PV na dachu i gruncie. Jesteśmy jednym z nielicznych partnerów strategicznych firmy Bruk-Bet Fotowoltaika, która jest największym polskim producentem modułów PV.

Jeżeli chodzi o pompy ciepła to postawiliśmy na dwóch producentów Vaillant oraz Defro, które charakteryzują się wysokim profesjonalizmem, olbrzymim doświadczeniem, a także niezawodnym serwisem. Nasi klienci obsługiwani są kompleksowo od projektu aż po montaż. Gwarantujemy solidne wykonanie oraz obsługę serwisową.

Jesteśmy instalatorami, jak i projektantami. Po instalacji każdy z naszych klientów otrzymuje od nas kompleksowy pakiet dokumentów potwierdzających jakość i gwarancję produktów. Dojazd do klienta, audyt oraz indywidualna wycena są bezpłatne.

Naszą firmę stworzyliśmy mając jedynie 2-osobowy zespół i głowy pełne pomysłów. Ten team, to Marcin i Rafał, przyjaciele z czasów studiów, którzy już wtedy wiedzieli, że założą razem biznes. Nasze marki zbudowaliśmy na trzech filarach: wizji, pasji i przyjaźni. Cel, jaki sobie obraliśmy, to projektowanie i tworzenie usług dla klientów, którzy tak jak my chcą być „EKO” i żyć wygodnie, bez szkody dla otaczającego nas środowiska. Jesteśmy nie tylko pasjonatami, ale i profesjonalistami. Współpracujemy z liderami na rynku branży „OZE” i cały czas szkolimy swoje umiejętności i wiedzę techniczną. Kochamy to co robimy, dzięki temu mamy motywację i siłę do działania.

Zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie. Produkuj swój prąd i oszczędzaj pieniądze!

MJM Marcin Hrycaj
RT Company Rafał Targowski

55-100 Trzebnica, ul. Kościelna 46
Tel.: +48 601 389 367
+48 697 053 422
@: [email protected]
biuro@polskie-ciepło.com
[email protected]

polskie-cieplo.com
polska-fotowoltaika.com

Usługi:
Doradztwo
Finansowanie
Instalacje fotowoltaiczne
Pompy ciepła
Folie grzewcze
Instalacje elektryczne
Czyszczenie i mycie paneli
Ładowarki samochodowe
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.