FOCUS HOUSE

Czytaj dalej

FOCUS HOUSE

Focus House

FOCUS HOUSE - Wrocław Krzyki, ul.Przyjaźni 8
termin zakończenia budowy: II kwartał 2019r.

Nowoczesność i komfort

FOCUS HOUSE to przyjazna forma, niebanalna kolorystyka i aktualne trendy w budownictwie. Na parterze zaplanowano 8 lokali usługowych, a powyżej 7 pięter mieszkalnych: 110 jednopoziomowych mieszkań w czterech klatkach schodowych z windami. Funkcjonalne rozwiązania oraz dopracowane rozkłady mieszkań: 1, 2, 3 i 4 pokojowe o pow. od 34 m2 do 92 m2 wszystkie z balkonami lub tarasami, gwarantują wysoki standard życia codziennego.

Na terenie inwestycji nie zabraknie zieleni wysokiej i niskiej, małej architektury oraz licznych stojaków rowerowych. Wnętrza klatek schodowych zostały indywidualnie zaprojektowane i wyposażone w windę obsługującą również poziom garażu podziemnego. W projekcie zaplanowano kondygnację podziemną z 86 podziemnymi miejscami garażowymi oraz 46 naziemnych miejsc postojowych na terenie działki.

Dobre miejsce do życia!

- W bliskiej okolicy znajdują się niezbędne sklepy, przedszkole, szkoła, bank, galeria handlowa Aleja Bielany - kino, kryte place zabaw dla dzieci, restauracje, kawiarnie.
- Przystanek autobusowy nr 113, 602, 612, 862 i tramwajowy nr 2, 6, 7, 17.
- Szybki dojazd do AOW i autostrady A4
- Tereny Torów Wyścigów Konnych na Partynicach - rekreacja, zabawa, edukacja jeździecka, centrum hipoterapii
- Zaledwie kilkuminutowe spacery dzielą mieszkańców FOCUS HOUSE od dwóch pobliskich parków. Z jednej strony Park Południowy jeden z największych i najpopularniejszych parków Wrocławia (ok. 27ha), z drugiej strony inwestycji mieszkańcy mają Park Kleciński (ok. 9 ha), w którym znajduje się między innymi amfiteatr i place zabaw dla dzieci oraz boisko do piłki nożnej.

Sprzedaż i informacje:

TEMAR DEWELOPER

ul. Ślężna 27 B
53-301 Wrocław

tel.: +48 71 78 33 000
e-mail: [email protected]

www.temar.com.pl

Biuro czynne: od PN-PT w godz. 8:30-16:30

TEMAR

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.