Firma Poplawska Group

Czytaj dalej
Materiał informacyjny POPLAWSKA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma Poplawska Group

Materiał informacyjny POPLAWSKA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma Poplawska Group dołączyła do grona przedsiębiorstw, które postanowiły w tym roku, we współpracy z Gazetą Wrocławską, wesprzeć Towarzystwo Brata Alberta we Wrocławiu. Działania charytatywne Poplawska Group prowadzi już od wielu lat. W 2008 roku powstała fundacja Patricii Popławskiej. Głównym obszarem działalności fundacji, działającej w ramach Poplawska Group, jest pomoc matkom samotnie wychowującym dzieci. Charytatywna Choinka dobroci, to nie pierwsze wsparcie, które Poplawska Group kieruje w stronę osób w kryzysie bezdomoności – Schronisko dla Bezdomnych Kobiet i Matek z Dziećmi we Wrocławiu były wspierane właśnie przez Fundację Patricii Popławskiej.

Poplawska Group to firma rodzinna, która powstała w 2019 roku, ale jej korzenie sięgają połowy lat 90, kiedy to w Polsce zaczął rozwijać się rynek kosmetyczny. W 1996 roku Patricia Popławska otworzyła we Wrocławiu Centrum Polskich Kosmetyków, w którym można było dobrać kosmetyk indywidualnie do potrzeb skóry – było to pierwsze takie miejsce w Polsce, a jego ideą było promowanie polskich marek kosmetycznych.

Dwa lata później, w 1998 roku, Patricia Popławska chcąc nadal rozwijać firmę, zajęła się dystrybucją kosmetyków profesjonalnych w gabinetach kosmetycznych, dając tym samym kosmetyczkom dostęp do najlepszych produktów.

Kolejne lata działalności firmy to ciągły rozwój – rozpoczęcie produkcji własnych urządzeń kosmetycznych, a wkrótce założenie i wprowadzenie na rynek własnej marki kosmetycznej – Clarena, która do dziś z powodzeniem utrzymuje się na pozycji lidera rynku kosmetyki profesjonalnej.

Firma Poplawska Group

Patricia Popławska założyła również pierwszą w Polsce szkołę policealną, która kształciła z zakresu podologii oraz makijażu permanentnego. Powstała w 2007 roku we Wrocławiu. Dziś prężnie działające Centra Szkoleniowe we Wrocławiu i Warszawie, a wkrótce także w innych dużych miastach Polski, gromadzą kosmetyczki i kosmetologów, którzy podnoszą w nich swoje kwalifikacje.

W 2018 roku, do Zarządu firmy, po wielu latach pracy na różnych stanowiskach w firmie, dołączyła najstarsza córka Patricii Popławskiej, która obejmując stanowisko Wiceprezesa przypieczętowała ostatecznie rodzinny profil firmy.

Firma Poplawska Group
Firma Poplawska Group

Rok później Aleksandra Popławska zakłada klub sportowy Clarena Sports Club, w którym obie Panie, a także inni członkowie rodziny Popławskich, realizują swoją pasję – trenowanie jeździectwa, a w szczególności ujeżdżenia. Klub powstał z rodzinnej miłości do koni, którą zaraził Wiceprezes Aleksandrę Popławską dziadek – Lesław Popławski. Zawodnicy Clarena Sports Club z sukcesami biorą udział w zawodach.

Firma Poplawska Group
Firma Poplawska Group

Rok 2019 i 2020 to kolejne kroki milowe w historii firmy – nie tylko połączenie wszystkich działających wokół Clareny marek w jedną spółkę – Poplawska Group, ale także otwarcie nowoczesnej hali produkcyjnej oraz Firmowego Salonu Sprzedaży w siedzibie firmy we Wrocławiu-Wilczycach. Kilka miesięcy później, już w 2020 roku w Warszawie powstaje Centrum Szkoleniowe połączone z Firmowym Salonem Sprzedaży.

Firma Poplawska Group

W Firmowych Salonach Sprzedaży zakupów mogą dokonać zarówno kosmetyczki, które zaopatrują swoje gabinety w produkty marek Clarena i Rubica, jak również detaliści, dla których wydzielona została specjalna strefa z produktami do pielęgnacji domowej. Wykwalifikowani kosmetolodzy służą poradami wszystkim klientom, pomagają dobrać odpowiednie kosmetyk i informują o korzystnych promocjach, które czekają na odwiedzających to wyjątkowe miejsce.

Poplawska Group to największy w Polsce producent kosmetyków, urządzeń profesjonalnych oraz akcesoriów jednorazowych. Produkty firmy zyskały uznanie również za granicą i są dystrybuowane z sukcesem w ponad 50 krajach na świecie. Poza produkcją dla marek własnych firma w ostatnich latach bardzo mocno rozwinęła dział private label - kontraktową produkcję pod marką własną klienta.

Wystarczy skontaktować się z firmą, by stworzyć dowolny kosmetyk. Firma oferuje nie tylko tworzenie receptur kosmetycznych, ale także projektowanie graficzne opakowań, testy laboratoryjne, badania aplikacyjne i dermatologiczne, a nawet zakupy, logistykę, magazynowanie i wysyłkę do klienta. Dzięki temu w porozumieniu z pracującymi w firmie specjalistami klient może stworzyć własną markę kosmetyków i wprowadzić ją na rynek bez wychodzenia z domu. Wielu zadowolonych klientów to dowód na to, że firma tworzy wyjątkowe produkty uszyte na miarę każdego klienta. Chcesz stworzyć własny produkt we współpracy z Poplawska Group? Napisz na [email protected]

Firma Poplawska Group
Materiał informacyjny POPLAWSKA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.