Firma Panipomocna.pl Elwira Wielgus

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Firma Panipomocna.pl Elwira Wielgus

Materiał informacyjny

Firma Panipomocna.pl Elwira Wielgus powstała w sierpniu 2015 roku zupełnie przez przypadek.

Po 14 latach pracy w czeskiej firmie elektromontażowej, w której brak wykształcenia kierunkowego uniemożliwił dalszy rozwój osobisty, powstała mała rodzinna firma.

Dobra komunikacja, szybki przepływ informacji, ciągłe szkolenia, pogłębianie wiedzy i chęci do pracy daje nam przewagę nad konkurencją w jakości wykonywanych usług, indywidualnym podejściem do każdego Klienta, opieką i pomocą w trudnych sytuacjach.

Mocno stawiamy na jakość usług, dlatego w naszym teamie mamy osoby, które pełnią również rolę koordynatorów, szkoleniowców. Są wzorem do naśladowania i przykładem do tego, że nawet w firmie sprzątającej można wyznaczyć sobie ścieżkę rozwoju. Dziewczyny kontrolują pracę pracowników, doradzają Klientom w wyborze środków czystości, sprzętu. To duża pomoc w prowadzeniu firmy porządkowej i nadzorując od kilku do kilkunastu osób. W większości naszymi Klientami są osoby i firmy z polecenia. Cieszymy się, gdy nowy Klient dostaje kontakt do nas od zadowolonej z naszych usług osoby.

W czasie pandemii nie uniknęliśmy postoju. Na początku pierwszego kwartału, kiedy jeszcze mało kto wiedział i znał co to Covid. Było ciężko, bardzo ciężko. Ale małymi kroczkami udało się wyjść na prostą i zdobywać zaufanie kolejnych Klientów.

Stawiamy na ludzi, bo pracujemy z ludźmi. Wiara w nich i ich dobrze wykonywane zadania pozwoliło na wcielenie w życie pomysłu na dalszy rozwój naszej rodzinnej firmy. Wewnętrznie podzieliliśmy firmę na mniejszych i większych odbiorców.

Dla tych mniejszych, indywidualnych, świadczymy usługi w ramach „pomocy domowej” - sprzątanie, pranie, prasowanie rzeczy osobistych i pościeli, zmiana pościeli, mycie okien, piekarnika, lodówki, sprzątanie kompleksowe w szafkach....

Dla pozostałych, do których należą biura, kancelarie prawne, centra logistyczne, centra stomatologiczne, lokale usługowe, biura budowy, sprzątamy na bieżąco, czyścimy wykładziny biurowe na wielkogabarytowych powierzchniach metodą „suchej piany” (bez przemaczania), ozonujemy pomieszczenia, zajmujemy się maszynowym czyszczeniem i doczyszczaniem podłóg. Jesteśmy przeszkoleni z nakładania warstw polimerów, ściągania starych warstw z podłóg - jest to najczęściej spotykana forma zabezpieczenia podłóg w klinikach, centrach medycznych, szpitalach, urzędach, szkołach... (podłoga zabezpieczona warstwą polimerów nie przyjmuje brudu i chroni powierzchnię przed zniszczeniem). Myjemy również okna wewnątrz oraz na zewnątrz do wysokości 10 m bez podnośnika (bez prac wysokościowych).

Przyjmujemy zlecenia cykliczne, jednorazowe, przed wprowadzeniem i po wyprowadzce, sprzątanie awaryjne „na cito” (po zalaniach, awariach, po imprezach).

Mamy duże doświadczenie w sprzątaniu po budowie, po remoncie. Sprzątaliśmy nowo budowany obiekt basenowy, salon samochodowy, centrum biznesowe, osiedle domków w zabudowie szeregowej, domki jednorodzinne. Byliśmy w mieszkaniu po pożarze, gdzie efekt sprzątania przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Nawet nie przypuszczaliśmy, że nasz team tak dobrze sobie z tym poradzi.

Mamy także doświadczenie w prowadzeniu prac na terenach zewnętrznych - czyszczenie kostki brukowej, plewienie, sprzątanie chodników na terenach wspólnot i sołectw.

Stale nawiązujemy współpracę z nowymi firmami, w tym wykonującymi mieszkania pod klucz (wykończenie wnętrz, projektowanie wnętrz, remonty). Jesteśmy elastyczni z możliwością dopasowania do terminów i potrzeb odbiorców. W tej chwili praktycznie nie korzystamy z reklamy komercyjnej, a właściwie liczymy tylko na polecenia naszych klientów i pracujemy „od drzwi do drzwi” czyli tzw. reklama pantoflowa.

Wciąż prowadzimy rekrutacje. Obecnie poszukujemy dwóch doświadczonych osób z branży firm porządkowych na stanowisko koordynatora ze znajomością j. angielskiego i j. rosyjskiego/ukraińskiego.

W związku z tym że grono naszych Klientów jest anglojęzyczne, chętnie przyjmiemy osoby sprzątające mówiące w j. angielskim - 3 wolne miejsca. Wszystkich chętnych prosimy o przesłanie CV na adres [email protected]
z adnotacją o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych celem rekrutacji z dokładnym przebiegiem pracy w firmach sprzątających. Cenimy sobie kandydatów, którzy chcą być z nami nawet kolejnych 5 lat.

Przyszłość?

Chcemy się ciągle rozwijać. Naszym marzeniem jest praca z młodymi ludźmi, pełnymi pasji i zaangażowania. Chcemy zaistnieć w innych miastach na terenie kraju. Może za granicą???

Chcemy pracować i wdrażać nowe technologie, budować duży zespół zgranych, pełnych pomysłów ludzi.

Chętnie nawiążemy współpracę z małymi i dużymi przedsiębiorcami, z zarządcami obiektów, wspólnot, z centami medycznymi, z firmami, które potrzebują wymienić polimery (powłoki zabezpieczające powierzchnie płaskie), chcących skorzystać z usługi ozonowania pomieszczeń.

Cenimy sobie lojalność i długofalową współpracę. Odwdzięczamy się tym samym, ceniąc i szanując każdego Klienta.

Prywatnie - w 2021 roku stawiam na rozwój osobisty, w tym nauka języka obcego. Moim marzeniem jest wyjazd do Portugalii, uzyskanie prawo jazdy kat. A i bycie posiadaczką pięknego Charleya Davidsona.

Chciałabym, aby rok 2021 był rokiem pełnym pozytywnych zmian.

Życzymy wszystkim optymizmu, ciężkiej pracy, ale i wyników tej pracy. Obyśmy otaczali się pozytywnymi, dobrymi ludźmi i wierzyli, że to, co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Dane teleadresowe
odbiorcy indywidualni

Panipomocna.pl Elwira Wielgus
ul. Wrocławska 3
Biestrzyków
tel. 606771204
e-mail [email protected]
fb panipomocna.pl

odbiorcy biznesowi
Pan i Pani pomocni.biz
tel. 513 80 33 31
e-mial [email protected]
fb Pan i Pani Pomocni
www.pomocni.biz
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.