"ELBRO" Skup złomu i metali kolorowych, Skład węgla

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

"ELBRO" Skup złomu i metali kolorowych, Skład węgla

Materiał informacyjny

Zajmujemy się skupem złomu oraz metali kolorowych na terenie Wrocławia, Bielan Wrocławskich, Kobierzyc oraz okolic. Skupujemy między innymi miedź, brąz, ołów, stal, aluminium, cynk i wiele innych. Działamy na rynku już ponad 20 lat, zapewniając naszym klientom atrakcyjne ceny skupu oraz profesjonalną i rzetelną obsługę. Posiadamy własną flotę transportową gotową w każdej chwili do odbioru złomu w dużych i małych ilościach.

SPRZEDAJEMY WĘGIEL TYLKO I WYŁĄCZNIE Z NAJLEPSZYCH KOPALNI!!!

W swojej ofercie posiadamy również wynajem kontenerów. Posiadamy kontenery różnej wielkości, w zależności od potrzeb Klienta. Najmniejsze kontenery, które znajdziecie Państwo w naszej firmie mają 5 m3 pojemności, natomiast największe 36 m3 pojemności. Kontenery podstawiamy na wskazane przez Państwa miejsce, po czym po ich zapełnieniu, odbieramy je lub w razie potrzeby wymieniamy na nowe. Okres na jaki wynajmujemy kontenery jest ustalany z Państwem indywidualnie.

Posiadamy swój własny transport, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu darmowy odbiór złomu w przypadku ilości powyżej 300 kg w promieniu 20 km od naszej firmy. Osobom i firmom, które chciałaby stale korzystać z naszego odbioru, jesteśmy w stanie zagwarantować szybki i sprawny odbiór złomu. W przypadku mniejszych ilości złomu oraz dalszego miejsca odbioru prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów.

Od początku istnienia naszej firmy zajmujemy się nie tylko skupem złomu, ale również demontażem różnego typu konstrukcji metalowych czy szklanych. W tej kwestii obsługujemy zarówno osoby prywatne, zapewniając sprawny i szybki demontaż konstrukcji takich jak szklarnie czy kotłownie, jak i duże przedsiębiorstwa, w których zajmujemy się kompleksowym demontażem linii produkcyjnych, hal produkcyjnych oraz innej infrastruktury.

Zapraszamy do kontaktu:

www.elbro.wroclaw.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.