DECOR PANELE- OKNA - DRZWI - BRAMY - ROLETY

Czytaj dalej
.

DECOR PANELE- OKNA - DRZWI - BRAMY - ROLETY

.

Firma Decor Piekary Śląskie zajmuje się tylko sprzedażą czy też świadczy usługi?

Nasz zakres działalności to sprzedaż oraz montaż drzwi oraz sprzedaż i montaż paneli podłogowych, w tym montaż podłóg gratis!.
Montujemy zarówno drzwi wejściowe jak i wewnątrz lokalowe. Prowadzimy sprzedaż i montaż stolarki okiennej, parapetów.
Duży wybór stolarki drzwiowej z wszystkich wiodących producentów to Nasz znak rozpoznawczy. Zarówno drzwi wewnątrz lokalowe jak i nowoczesne drzwi wejściowe pasywne dostosowane do obecnych norm budowlanych - to wszystko można u Nas zakupić i zamontować. Sprzedaż paneli ściennych, plastykowych pcv jak i drewnopodobnych mdf. Oraz wszelkiego rodzaju artykuły wykończeniowe niezbędne przy remoncie, listwy progowe, przypodłogowe i profile do wykończenia praktycznie wszystkiego.
Mało tego jeśli zdarzy się że klient zapragnie czegoś innego np. znalazł niszowy produkt to sprowadzamy go dla niego.

Czy realizujecie też duże zlecenia?

Tak, startujemy w przetargach miejskich, obsługujemy duże prywatne przedsiębiorstwa, dla których realizujemy kompleksowo inwestycje, nierzadko zdarza się, że są to całe bloki mieszkalne. A w ostatnich latach zrealizowaliśmy kilka inwestycji w Niemczech i Holandii. Jesteśmy w stanie dostarczyć i zamontować towar kompleksowo w nowo wybudowanych domach, ale i w małych mieszkaniach gdzie niezwykle ważny jest pomysł na zagospodarowanie małej przestrzeni.

Zakupiony u Was towar dostarczacie swoim transportem czy zlecacie to firmą zewnętrznym?

Dysponujemy własnym nowoczesnym transportem a zamówiony towar dostarczamy sami. Natomiast jeśli klienci składają zamówienia z dalszych regionów Polski to wówczas korzystamy z przewoźników zewnętrznych .

Oferujecie także sprzedaż ratalną?

W naszych sklepach można kupować na raty wystarczy dowód osobisty. W dzisiejszych czasach trudno byłoby bez takiej możliwości funkcjonować. Oprócz tego, w każdym z naszych sklepów można płacić kartą za pośrednictwem terminali płatniczych.

Gdzie mieszczą się placówki waszej firmy?

Dwa sklepy znajdują się w Piekarach Śląskich na ulicy Bytomskiej 136, natomiast od kilku lat mamy również sklep w Siemianowicach Śląskich na ulicy Kościelnej 18. Sklepy w Piekarach istnieję już w tym miejscu od ponad 25 lat.

Często udzielacie się ?

Staramy się część wypracowanych środków inwestować w działalność kulturalną w naszym mieście i nie tylko. Zarówno właściciele jak i pracownicy pochodzą z Piekar więc wszyscy dbamy o Nasze miasto ale udzielamy się w też poza jego granicami pomagając w organizacji biegów z przeszkodami na Stadionie Śląskim. Zadowolony, uśmiechnięty klient po weekendzie, gdy w mieście coś się dzieje, to zawsze mobilizacja do pracy.

Proszę opowiedzieć jeszcze coś więcej o asortymencie, ponieważ słyszałem, że istnieje kilka nowoczesnych rozwiązań, o których warto wspomnieć…

Mamy szeroki wybór podłóg laminowanych i nowoczesnych paneli winylowych, które można wykorzystać do renowacji starej posadzki lub w łazience bez konieczności zrywania starych płytek. Jednak najważniejszy aspekt to możliwość układania dużych powierzchni bez dylatacji na całości domu lub mieszkania. Panele winylowe są w 100% wodoodporne. Co ciekawe w ofercie obecnie posiadamy ponad 100 kolorów podłóg laminowanych wodoodpornych, które są tańsze od winylu o połowę, więc każdy znajdzie u Nas coś dla Siebie. W zasadzie nie ma podłogi, której nie jesteśmy w stanie klientowi zamówić.
Mamy też panele sufitowe, które układa się jak panel podłogowy bez odpadu na zakładkę, świetne rozwiązanie i alternatywa dla ciągle pękającego sufitu z płyty gipsowej. Do tego są bardzo proste w montażu, no i efekt widać po chwili.
Kolejnym ciekawym rozwiązaniem są ościeżnice nakładkowe stosowane na stare ościeżnice co oszczędza ogrom pracy i sprzątania podczas remontu. Po prostu zakłada się nową ościeżnicę zamówiona na wymiar maskując starą.

Czyli macie sposób aby nie kuć ościeżnic w budynku. Czy to jest drogie?

Tak mamy takie rozwiązania, co do ceny, nie odbiega to od standardowych rozwiązań. Duży wybór stolarki drzwiowej od wszystkich wiodących producentów to również Nasz znak rozpoznawczy. Zarówno drzwi wewnątrz lokalowe jak i nowoczesne drzwi wejściowe pasywne dostosowane do obecnych norm budowlanych, to wszystko można u Nas zakupić i zamontować.

http://www.decorpiekary.pl/index.html

Piekary Śląskie
ul. Bytomska 136

Panele i wykończenia:
tel. 32 767-66-26
e-mail: [email protected]

Drzwi, okna, rolety:
tel. 32 767-64-80
e-mail: [email protected]

Siemianowice Śląskie
ul. Kościelna 18
tel. 32 229-81-04
kom.508-086-059
e-mail: [email protected]

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.