Czy to dobry czas na budowę domu?

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Czy to dobry czas na budowę domu?

Materiał informacyjny

Budowa domu marzeniem prawie każdego.

Każdy z nas chociaż przez chwilę marzył lub cały czas marzy o swoim wymarzonym domu. Dom jest miejscem, w którym czujemy spokój, relaksujemy się, wychowujemy swoje pociechy, a przede wszystkim mamy poczucie bezpieczeństwa. Nasz wymarzony dom nie musi być wcale duży, ważne jest, by był wyjątkowy i funkcjonalny. Firma Manex z Wrocławia starannie dobiera materiały, jak i technologie wykonania robót tak, aby każdy z pozyskanych inwestorów miał poczucie, że jego dom jest jedyny w swoim rodzaju i w pełni zaspokaja ich potrzeby.

Budowa domu w 2022 r.

Bieżący rok przyniósł rekordowe podwyżki cen materiałów budowlanych. Materiały, które uległy znacznym podwyżką to między innymi stal zbrojeniowa, pustaki, styropian, dachówka, czy drewno. Aktualnie ceny materiałów są wysokie, natomiast nie ulegają już znacznemu wzrostowi cen, co oznacza że zaczęły się stabilizować.

Taka sytuacja pozwala na realne oszacowanie kosztów budowy i daje nadzieję na zmieszczenie się w wyznaczonym przez nas budżecie.

Czy warto budować dom w 2023 r.?

Obserwując rynek na bieżąco zauważyliśmy, że spadek popytu doprowadził do stabilizacji oraz spadku cen materiałów budowlanych. Materiały osiągneły juz swój szczyt cenowy i stopniowo widzimy ich spadek. Dlatego, obecnie znajdują się w zasięgu oraz możliwościach wielu potencjalnych inwestorów co napawa optymizmem obie strony przed zbliżającym się rokiem.

Gdzie kupić materiały budowlane i znaleźć wykonawcę?

Budowę domu możemy zlecić profesjonalnej firmie takiej jak Manex z Wrocławia.
Skontaktujemy się z nimi poprzez tel: 71 352 11 11, e-mail: [email protected] lub przychodząc do siedziby firmy pod adresem: Wrocław, ul. Bystrzycka 26.

Firma ta wyróżnia się na tle konkurencji tym, że posiada własną hurtownię budowlaną, dzięki czemu może zaproponować najlepsze ceny na kompleksową budowę domu wraz z materiałem.

Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie ominąć pośredników, a cały proces budowy domu jest koprdynowany przez profesjonalną i doświadczoną załogę firmy Manex.

Największą zaletą takiego rozwiązania jest zaoszczędzony przez Inwestora czas oraz stres, który często towrzyszy przy budowie domu. Więcej szczegółów możemy zobaczyć pod adresem: www.manex-wroclaw.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.