Materiał informacyjny Centrum Medycyny Estetycznej i Makijażu Permanentnego Roksany Hauser

Centrum Medycyny Estetycznej i Makijażu Permanentnego Roksany Hauser

Centrum Medycyny Estetycznej i Makijażu Permanentnego Roksany Hauser
Materiał informacyjny Centrum Medycyny Estetycznej i Makijażu Permanentnego Roksany Hauser

Centrum Medycyny Estetycznej i Makijażu Permanentnego Roksany Hauser znajduje się w samym środku wrocławskiego Rynku, naprzeciwko ratusza. Jest to najwyżej oceniane centrum w Polsce. Zostało zaplanowane z myślą o relaksie oraz poczuciu komfortu podczas zabiegu. W eleganckim i nowoczesnym wnętrzu poczujesz się wyjątkowo pewnie i swobodnie. Przed każdym zabiegiem przeprowadzana jest rozmowa, podczas której odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz dopasujemy typ makijażu permanentnego do Twoich oczekiwań. Zabieg przeprowadzany jest bezboleśnie, w jego trakcie będziesz mogła wypocząć przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki, a znieczulenie sprawi, że nie odczujesz nawet drobnego dyskomfortu.

Zabiegi:

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU
Zastanawiałaś się kiedyś, ile czasu zajmuje poprawienie kreski na powiece, a jak niewiele potrzeba, żeby ją rozetrzeć lub zmyć? Trening, łza, a nawet kropla deszczu mogą zniweczyć wypracowany efekt. Rozwiązanie? Makijaż permanentny.

Makijaż permanentny oka polega na wykonaniu kreski prowadzonej na linii rzęs, ostateczny efekt jest więc bardzo subtelny, naturalny i elegancki. Oferta obejmuje 3 zabiegi, dzięki którym zyskasz głębokie, hipnotyzujące spojrzenie, bez obawy o rozmazanie się kreski.

• KRESKA GÓRNA ZAGĘSZCZAJĄCA Delikatna, naturalna kreska w odcieniu grafitu lub czekolady, której nikt nie zauważy, ale każdy dostrzeże jej efekt.
• KRESKA GÓRNA DEKORACYJNA Pogrubiona i wydłużona w kierunku zewnętrznym, mocno podkreśla oczy, odmładza i unosi kąciki.
• KRESKA DOLNA Dopełnia makijaż, ozdabia i optycznie powiększa oko.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST
• Usta to szczególnie newralgiczny i zmysłowy element twarzy, dlatego metoda makijażu i kolorystyka są dobierane indywidualnie przed zabiegiem. Na konsultację składa się analiza kształtu, symetrii i rysów twarzy oraz naturalnego odcienia skóry. Dzięki temu każde rozwiązanie jest odpowiednio dopasowane oraz spełnia oczekiwania.
• Makijaż permanentny ust pozwala modelować ich kontur, kolor, grubość dolnej i górnej wargi oraz wyrównać ich asymetrię. W efekcie dostajemy bardziej pełne i zmysłowe usta, nadające twarzy weselszy i pewniejszy wygląd.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI
• Idealna linia brwi jest bardzo pożądanym efektem, ale w naturze występuje bardzo rzadko. Samodzielna depilacja jest trudna i uciążliwa, a robiona przez profesjonalistę musi być regularnie powtarzana. Oczywiście, można je farbować, rysować konturówką lub kredką, ale to rozwiązanie krótkotrwałe. Wszystkie te problemy mogą zniknąć, jeśli zdecydujesz się na brwi permanentne!
• Kształt brwi to jeden z najbardziej wyrazistych elementów twarzy. Ich odpowiednia stylizacja może subtelnie podkreślić wygląd twarzy, pozytywnie wpłynąć na jej zmysłowość oraz zatuszować naturalną asymetrię. Najlepszy efekt uzyskamy rekonstruując i delikatnie korygując ich pierwotny kształt

PROFESJONALNE UPIĘKSZANIE TWARZY
• Oprócz standardowych zastosowań, makijaż permanentny możemy wykorzystać do upiększenia twarzy na inne sposoby.
• Mając do zyspozycji całą gamę technik i narzędzi, możemy upiększyć i delikatnie podkreślić twoją twarz, na przykład dodając jej piegów, czy podkreślając róż na policzkach

PIGMENTACJA MEDYCZNA
• Nie ma nic bardziej naturalnego od niedoskonałości. Jeżeli jednak są wynikiem choroby lub urazu, jeśli czujesz się z nimi niekomfortowo i chciałabyś je ukryć, nie musisz decydować się na mocny makijaż czy ubrania zakrywające całe ciało. Nowoczesna medycyna estetyczna zna rozwiązanie, które wcale nie jest powodem do wstydu i przynosi znakomite efekty. Chodzi oczywiście o makijaż permanentny.

MIKROPIGMENTACJA WŁOSÓW DLA MĘŻCZYZN
• Makijaż permanentny dla mężczyzn to doskonały sposób na przezwyciężenie drobnych niedoskonałości, które mogą dotknąć każdego z nas. Rzadkie brwi, prześwity w zaroście, łysienie czy blizny - oto jak można z nimi walczyć.

POWIĘKSZANIE UST
• Wyraziste, a do tego pełne i o ładnych konturach usta, to dziś marzenie niemal każdej kobiety. Niestety natura nie dla wszystkich bywa jednakowo łaskawa. Do tego dochodzi też proces starzenia się, w trakcie którego nasze usta tracą swoją jędrność, a w raz nią objętość oraz kształt.
• Współczesna medycyna estetyczna potrafi zarówno poprawić naturę, jak i przeciwstawić się upływającemu czasowi. Dzięki nowoczesnym technikom można zarówno nieznacznie uwydatnić lub zdecydowanie powiększyć usta, poprawić ich kontur, podnieść opadające kąciki, a także przywrócić czerwień wargową.

WOLUMETRIA TWARZY
• Wolumetria twarzy polega na poprawieniu owalu twarzy oraz korekcji utraconej z wiekiem lub w efekcie schudnięcia objętości tkanek za pomocą kwasu hialuronowego. W przypadku wolumetrii stosuje się specjalnie do tego przeznaczone, gęstsze i bardziej usieciowane wypełniacze. Pozwalają one na modelowanie twarzy i policzków oraz na przywrócenie ich objętości. Niezmiernie ważne jest osiągnięcie naturalnego efektu, odzyskanie świeżości oraz wyrazu wypoczętej twarzy.

TOKSYNA BOTULINOWA
• Toksyna botulinowa jest bardzo silnie działającą naturalną toksyną powodującą zahamowanie uwalniania acetylocholiny - neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za przekaźnictwo impulsów między nerwami a mięśniami. Toksyna botulinowa działa poprzez blokowanie połączeń między zakończeniami nerwów, a unerwianymi przez nie mięśniami, czyli blokuje tzw. synapsy nerwowo - mięśniowe. Nie dochodzi wtedy do skurczów porażonego mięśnia. Botulina jest równie skuteczna u mężczyzn jak i u kobiet.
• Zmarszczki mimiczne mogą pojawić się już po 25 r. ż. Powstają one na twarzy w miejscach nadmiernej ekspresji mięśni - w wyniku uśmiechania się, mrużenia oczu, unoszenia brwi, marszczenia czoła.
• Zabieg toksyną botulinową ma na celu zatrzymanie impulsu nerwowego, tak aby nie dotarł on do mięśnia i nie powodował jego kurczenia – wynikiem jest osłabienie ich działania, tzw. „zrelaksowanie mięśni”. W ten sposób „odpoczywają” one od nadmiernej mimiki, która powoduje utrwalanie się zmarszczek. Zabieg przeprowadza się, aby zredukować istniejące już zmiany, stanowi on także profilaktykę przeciwzmarszczkową ograniczając nadmierną ekspresję twarzy. W wyniku zabiegu twarz zyskuje świeższy i młodszy wygląd.

BIOSTYMULACJA
• Biostymulacja zyskuje coraz większą popularność. Utrata gęstości i sprężystości skóry, pojawienie się wiotkości - wpływają na zaburzenie naturalnego kształtu twarzy, powstanie tzw. „chomików”, siatki drobnych zmarszczek wokół oczu, ust czy pionowych zmarszczek na policzkach. Wtedy twarz wygląda na zmęczoną i czasami starszą niż faktyczny wiek biologiczny. To samo dotyczy skóry szyi, dekoltu czy grzbietów dłoni.

LIPOLIZA PODBRÓDKA
• Lipoliza podbródka to jeden z najbardziej skutecznych i całkowicie bezpieczny sposób na wymodelowanie i wyszczuplenie podbródka. Zabieg nie tylko usuwa nadmiar tłuszczu w wybranych obszarze, ale również poprawia kondycję naszej skóry. Ostateczny rezultat jest widoczny po miesiącu od iniekcji, a efekty naprawdę spektakularne.

LIPOLIZA INIEKCYJNA
• Lipoliza iniekcyjna to skuteczna metoda redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki. Pozwala w szybki i mało inwazyjny sposób, pozbyć się nadmiaru tłuszczu z najbardziej opornych partii ciała jak brzuch, boczki, pośladki, uda, plecy, obszar nad kolanami czy podbródek.
• Innowacyjna terapia, polega na wstrzyknięciu substancji czynnych, powodujących rozbijanie komórek tłuszczowych, które następnie są naturalnie wydalane z organizmu.
• Lipoliza iniekcyjna polega na redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej, poprzez wstrzyknięcie za pomocą igły odpowiedniej substancji czynnej pod skórę. Przenika ona przez błony komórkowe do wnętrza komórek tłuszczowych, doprowadzając do rozerwania ich struktury i rozpadu trójglicerydów. Następnie, wraz z lipoproteidami, jest transportowana do wątroby, gdzie tłuszcze są rozkładane, po czym następuje ich wydalenie z organizmu.

SZKOLENIA
• Dzięki szkoleniom na sprzęcie Long-Time-Liner® Ty też możesz stać się profesjonalną linergistką. Do pracy potrzebujesz poczucia estetyki i zdolności manualnych, a my przekażemy Ci niezbędną wiedzę i technikę.
• Szkolenie wolumetria twarzy-podczas trwania kursu poznasz zabiegi których efektem jest piękna odbudowa owalu twarzy,wypełnienie ubytków twarzy,poprawienie napięcia skory,modelowanie kształtu nosa,uwydatnienie policzków i wiele więcej.
• Szkolenie LIPS MASTERCLASS-powiększanie,wypełnianie,konkurowanie ust kwasem hialuronowym
• Szkolenie microblading brwi-poznaj podstawy makijażu brwi metodą microblading
• Szkolenie makijaż permanentny brwi ombre-poznaj podstawy makijażu brwi metodą ombre
• Szkolenie Makijaż permanentny ust +brwi
• Szkolenie makijaż permanentny oczu
Centrum Estetyki i Makijażu
Permanentnego Roksana Hauser
Rynek 38/7, Wrocław
tel.: +48 574 500 317
[email protected]
www.roksanahauser.pl

Materiał informacyjny Centrum Medycyny Estetycznej i Makijażu Permanentnego Roksany Hauser

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.