Braniborska 44

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Braniborska 44

Materiał informacyjny

Braniborska 44 zlokalizowana jest w dynamicznie rozwijającym się obszarze miasta, zaledwie 20 min. spacerem od wrocławskiego rynku. Ulica Braniborska, przy której znajduje się inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana ze Starym Miastem. Od najbliższego przystanku tramwajowego dzielić będzie ją zaledwie 200 m, a sama podróż zajmie nie więcej niż 5 minut.

Najnowsza inwestycja Activ Investment we Wrocławiu, zakłada powstanie 2 budynków mieszkalno – usługowych połączonych wspólnym patio, zagospodarowanym zielenią i elementami małej architektury. Na parterze od strony ulicy Braniborskiej przewidziano lokale usługowe z dużymi, przeszklonymi witrynami.

Inwestycja zlokalizowana jest blisko historycznej części Wrocławia - miasta, które rocznie odwiedza do 5 milionów turystów. Nie dziwi więc fakt, że znaczną grupę Klientów stanowią inwestorzy, którzy poszukują mieszkania pod krótko bądź długoterminowy wynajem. To właśnie z myślą o nich w ofercie sprzedaży znajduje się znacząca przewaga małych mieszkań idealnie nadających się do tego celu. Ci, którzy poszukują dla siebie większego i bardziej przestronnego lokum także znajdą coś dla siebie. W ofercie znajdują się mieszkania do 66 m²

Budynek został zaprojektowany tak, aby połączyć tradycyjne rozwiązania, wpisujące się w klimat Starego Miasta z nowoczesnym designem. Od strony ul. Braniborskiej funkcję głównego, reprezentacyjnego wejścia pełnić będzie dwukondygnacyjny, ozdobny portal. Fasada budynku I etapu inwestycji pokryta zostanie wysokiej jakości płytkami elewacyjnymi.

Od wewnętrznej strony budynku na poziome „+ 1”, przyszli mieszkańcy Braniborskiej 44 będą mieli do dyspozycji zielone patio z alejkami i elementami „małej architektury”.

Miejsca postojowe znajdą w garażach wielostanowiskowych na dwóch poziomach: „0” i „-1”. Nie zabraknie także wydzielonego miejsca na rowery i wózki.

Termin realizacji: II kwartał 2021 r.

Biuro sprzedaży:
Activ Investment

ul. Braniborska 40/203a
53–680 Wrocław

Telefon: 71 337 25 55
kontakt@activ.wroclaw.pl

Więcej informacji:
www.braniborska44.pl

Materiał informacyjny

plus.gazetawroclawska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.