Błękitne Aleje

Błękitne Aleje

Błękitne Aleje

Zapraszamy na ulicę Błękitną w Bielanach Wrocławskich, gdzie znany i lubiany deweloper ATM Inwestycje buduje wyjątkowe osiedle: Błękitne Aleje.

Aktualna oferta Błękitnych Alei obejmuje unikalne na rynku, ciekawie zaprojektowane mieszkania willowe. To idealne rozwiązanie dla wszystkich ceniących komfort, styl i nowoczesne rozwiązania, a przede wszystkim dla rodzin marzących o dużej przestrzeni, które nie chcą angażować czasu i środków w utrzymanie domu jednorodzinnego.

Do wyboru są 2 typy mieszkań willowych: 95-metrowe z kuchnią w aneksie lub 96-metrowe z oddzielną kuchnią. Wszystkie lokale są dwupoziomowe i 4-pokojowe, posiadają dwie łazienki i mnóstwo miejsca do przechowywania. Oryginalny układ pomieszczeń i olbrzymie przestrzenie dzienne pozwolą wyczarować wyjątkowe wnętrze. Dodatkowo każde z mieszkań willowych posiada własny ogródek lub duży, 20-mertowy taras – w sam raz, by wypocząć na świeżym powietrzu, bez potrzeby czasochłonnego pielęgnowania przestrzeni. Do mieszkań przynależy też miejsce postojowe. Budowa już trwa!

W ofercie znajdują się także funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkania w budynku wielorodzinnym. A już wkrótce w sprzedaży pojawią się nowe lokale w pełnym wyborze metraży: od niewielkich kawalerek po przestronne domy jednorodzinne!

Nowoczesne Błękitne Aleje to osiedle łączące niską zabudowę wielorodzinną i jednorodzinną, powstające w bliskim sąsiedztwie Zamku Topacz, tuż przy południowej granicy Wrocławia. Znaki szczególne: elegancka prostota nowoczesnej architektury, świetna lokalizacja w dynamicznie rozwijających się Bielanach Wrocławskich, kameralny charakter, bezpieczeństwo finansowe i doskonała jakość wykonania.

W najbliższej okolicy nie brakuje udogodnień niezbędnych do komfortowego funkcjonowania na co dzień. W odległości spaceru znajdują się sklepy, przystanek MPK, szkoła, przedszkole, restauracje, liczne usługi, a także otwarty dla wszystkich kompleks Zamku Topacz oraz nowoczesne centrum sportowe z krytym basenem i saunarium.

Sprzedaż:

JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 8a
50-049 Wrocław
tel. 71 346 30 70
[email protected]

Kierownik sprzedaży
Osiedla Przy Zamku, Błękitne Aleje

Magdalena Pawlak-Brodziak
609 222 527

DEWELOPER:

ATM Inwestycje Sp. z o.o.

ul. Dwa Światy 1
55-040 Bielany Wrocławskie

ATM Inwestycje

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.