Materiał informacyjny AVARUS Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe w Głogowie – AVARUS

Biuro Rachunkowe w Głogowie – AVARUS
Materiał informacyjny AVARUS Sp. z o.o.

Zachęcamy do przejrzenia oferty biura AVARUS. Tworzy je zespół wykwalifikowanych księgowych z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z przedsiębiorcami działającymi w różnych branżach. Możesz zlecić nam prowadzenie ksiąg – obsługujemy każdy typ rejestrów, a także skorzystać z merytorycznego wsparcia w dziedzinie podatków lub powierzyć nam obsługę kadr i płac. Działamy kompleksowo i elastycznie, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że dla naszych klientów liczą się oszczędność czasu i wygoda kontaktu z księgową.

Biuro rachunkowe AVARUS działa nieprzerwanie od 1996 roku. Od początku istnienia świadczymy wysokiej jakości usługi – zajmujemy się kompleksową obsługą księgową oraz kadrowo-płacową podmiotów o różnym profilu działalności oraz formie prawnej. Główna siedziba naszego biura znajduje się w Głogowie, ale możesz odwiedzić nas również w oddziale zlokalizowanym w miejscowości Gronówko. Ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów z Leszna, Głogowa, Lipna i okolic, ale jesteśmy otwarci na współpracę również z osobami z innych regionów.

Co znajduje się w obszarze naszej specjalizacji:

Możesz zlecić nam stałą obsługę w ramach danego zakresu działań, np. prowadzenie różnego typu rejestrów. Możesz również skorzystać z pojedynczej usługi, np. dokonania podatkowego rozliczenia okresowego. Jesteśmy otwarci na różne typy współpracy.

Oferta dla spółek, małych firm i osób prywatnych

Działamy kompleksowo, co oznacza, że księgowi są do dyspozycji różnego typu klientów. Obsługujemy zarówno spółki handlowe, jak również przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie rachunkowości i podatków, zachęcamy do skorzystania z naszych usług księgowych.

Nasza oferta adresowana jest do:

Korzyści

Skorzystanie z usług księgowych, szczególnie świadczonych w kompleksowym zakresie, jest korzystne nie tylko dla dużych spółek, ale także małych i średnich firm oraz przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Zarówno kwestie podatkowe jak i księgowe bywają zawiłe, a przepisy nieustanie się zmieniają. Powierzenie nadzoru nad księgami profesjonalistom zwalnia Cię z konieczności żmudnego studiowania nowych zapisów prawnych, a także ułatwia wybór najkorzystniejszej formy prowadzenia firmy. Zlecenie obsługi księgowej zewnętrznemu biuru rachunkowemu oszczędza także Twoje koszty – nie musisz tworzysz osobnego etatu dla specjalisty w dziedzinie rachunkowości. Jest to wygodne także dlatego, że obecnie wiele formalności można przeprowadzić on-line, bez konieczności wizyt w siedzibie biura.

Masz pytania, chcesz poznać szczegóły oferty? Nasi księgowi z przyjemnością udzielą wszelkich informacji. Zachęcamy do kontaktu.

Biuro Rachunkowe AVARUS

ul. Galileusza 18,
67-200 Głogów
https://www.biurorachunkoweavarus.pl/
Facebook

Materiał informacyjny AVARUS Sp. z o.o.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.