AVANTI VILLE - domy i mieszkania willowe

Czytaj dalej
Deweloperzy

AVANTI VILLE - domy i mieszkania willowe

Deweloperzy

Tworzymy dla Ciebie...

Avanti Ville to oferta dla osób, kładących nacisk na zachowanie równowagi pomiędzy aktywnym życiem zawodowym, a komfortowym życiem rodzinnym. Niska zabudowa harmonijnie połączona w całość funkcjonalnego osiedla. Prosta forma, dwuspadowe i wielospadowe dachy, wysokie przeszklenia oraz elegancka kolorystyka, prywatne ogródki oraz przestronne tarasy – to wszystko stanowi o wyjątkowości tego projektu. W ofercie znajdują się domy w zabudowie szeregowej o pow. 152 m2 i 180 m2 oraz mieszkania willowe o pow. 75 m2 z ogródkiem a także mieszkania willowe o pow.133 m2 dwupoziomowe z tarasem.

Atrakcyjne rozkłady pomieszczeń, klimatyzacja, duże przesuwne przeszklenia w salonach, zapewnią najlepszy komfort przyszłym mieszkańcom.

Odetchnij z radością...

W Avanti Ville znajdziesz wygodę i spokój w niepowtarzalnej lokalizacji na wrocławskim Grabiszynku. Strefy prywatnych ogródków łączące się z atrakcyjnymi zimozielonymi terenami przestrzeni wspólnej, oraz przestronne tarasy w mieszkaniach willowych gwarantują odpoczynek po pracy. Kilkuminutowy spacer do pięknego Parku Grabiszyńskiego, rozciągającego się na powierzchni 48 ha, ścieżki zdrowia, gra w golfa czy zielone trasy rowerowe pomagają zwolnić tempo życia.
W pobliżu znajdują się małe sklepy, przedszkole, szkoła podstawowa, basen ze szkołą pływania oraz kampus Fundacji Edukacji Międzynarodowej ze szkołą podstawową i liceum ogólnokształcącym, przystanki autobusów linii A, 119, 125, 126, 248, 251, a do centrum handlowego jest zaledwie 5 minut samochodem.

Biuro Sprzedaży TEMAR DOM S.A.

ul. Ślężna 27 B;
53-301 Wrocław;

tel.: +48 71 78 33 000
e-mail: temar@temar.com.pl

Deweloperzy

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.