ATAL Oporów

Czytaj dalej
Deweloperzy

ATAL Oporów

Deweloperzy

Kameralna inwestycja ATAL Oporów powstaje przy ul. Cesarzowickiej, na wrocławskim Oporowie – jednej z najbardziej zielonych i najchętniej wybieranych lokalizacji mieszkaniowych w stolicy Dolnego Śląska. Na jednoetapowe osiedle ATAL Oporów składa się 8 wielorodzinnych budynków oraz 4 domy dwulokalowe, w których zaprojektowano łącznie 136 mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od 40,78 do 126,17 mkw. Klienci mogą wybierać spośród lokali dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowych. Niezależnie od układu, do każdego z nich przynależeć będzie ogródek – na parterze – lub balkon – na wyższych kondygnacjach. Ponadto zaprojektowano komórki lokatorskie oraz liczne miejsca postojowe.

Zaletą inwestycji ATAL Oporów jest jej kameralny charakter – składa się z budynków z niewielką liczbą mieszkań oraz dwulokalowych domów. Atutem jest także lokalizacja zapewniająca łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej, wygodną komunikację z centrum miasta oraz bliskie sąsiedztwo terenów zielonych. Wszystko to sprawia, że inwestycja wpisuje się w zróżnicowane potrzeby mieszkańców.

Architekci zadbali również o otoczenie budynków – zaprojektowano obszary zieleni wraz z chodnikami i ławeczkami. Ruch samochodowy na terenie kompleksu odbywać się będzie poniżej linii grunty – w kondygnacji podziemnej – dzięki czemu inwestycja zyska na kameralności. Osiedle zostanie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych – niskie progi oraz szerokie ciągi piesze zapewnią sprawne przemieszczanie.

Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to koniec I kwartału 2021 - 15.03-2021. Więcej informacji na www.ataloporow.pl

ATAL S.A. Biuro Sprzedaży Mieszkań
51-109 Wrocław,
ul. Na Polance 22F
e-mail: [email protected]
telefon: (+48) 609 132 028

ATAL Oporów
Deweloperzy

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.