Arctic S.C. - Klimatyzacja - Pompy ciepła - Oczyszczacze powietrza - Smart Home

Czytaj dalej
.

Arctic S.C. - Klimatyzacja - Pompy ciepła - Oczyszczacze powietrza - Smart Home

.

Nasza firma zajmuje się projektowaniem oraz instalacją nowoczesnych urządzeń takich jak: klimatyzacja oraz nowoczesne ogrzewanie za pomocą pomp ciepła. Wprowadziliśmy też do oferty profesjonalne oczyszczacze powietrza. Współpracujemy z najlepszymi firmami i dostawcami najwyższej jakości produktów i usług by zapewnić najlepsze rozwiązania naszym klientom.

Biuro ARTIC to najlepszy adres by zacząć i skończyć budowę domu Zapraszamy do kontaktu, gdzie pokażemy jak można wykorzystać nowoczesne i ekonomiczne technologie w Państwa domu.

Klimatyzacja

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu instalacji klimatyzacji dla mieszkań, domów oraz przestrzeni komercyjnych. Współpracujemy z wieloma producentami urządzeń klimatyzacji, dzięki temu jesteśmy wstanie zrealizować najbardziej skomplikowane zamówienia. W dzisiejszych czasach klimatyzacji to nie tylko chłód w lecie, ale także możliwość ogrzewania zimą, możliwość oczyszczenia powietrza zaawansowanymi filtrami HEPA, a to wszystko sterowane z dowolnego miejsca na świecie, tylko dla Państwa wygody.

Zapraszamy do kontaktu, nasz pracownik przyjedzie do Państwa, opowie o możliwości instalacji oraz przygotuje niezobowiązującą ofertę.

Pompy ciepła

W bogatej ofercie pomp ciepła skupiliśmy się na kompleksowym podejściu do naszych klientów oferując nie tylko same urządzenia, ale również wykonanie instalacji. Wiemy jak niezwykle istotne jest by urządzenia były dobrane prawidłowo, jak również prawidłowo została wykonana instalacja. Dlatego w swoich szeregach zatrudniamy nie tylko monterów, ale również hydraulików, elektryków i budowlańców. Posiadamy również rozbudowany serwis świadczący usługi całodobowo. Jak i pełny dostęp do części oferowanych przez nas urządzeń.

Mamy w swojej ofercie wiele rozwiązań nie tylko dla istniejących instalacji, ale również dla nowobudowanych. Korzystamy z markowych urządzeń jak również tych mniej znanych. Ciekawą propozycją dla nowobudowanych domów jest wykorzystanie pompy ciepła do ogrzania domu zimą, a latem do schłodzenia.

KONTAKT
ul. Legionów 37 C
42-600 Tarnowskie Góry, woj. śląskie

+48 504 707 348
https://artic.com.pl/
[email protected]

Godziny pracy:
Pon. - Pt. 08:00 - 17:00

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.