Apartamenty Innova

Apartamenty Innova

Apartamenty Innova, Apartamenty Innova II i Apartamanety Innova III to osiedle charakteryzujące się nowoczesną architekturą połączoną z funkcjonalnie zaprojektowanymi wnętrzami.

W inwestycji zostały zaprojektowane mieszkania o zróżnicowanym metrażu.
Eleganckie sylwetki budynków o narastającej ku górze bryle doskonale wpisują się w krajobraz Wrocławia. Z najwyższych pięter podziwiać można rozległą panoramę miasta.

Wszystkie lokale posiadają panoramiczne okna, zapewniające dobre nasłonecznienie, funkcjonalne rozkłady mieszkań z podziałem aranżacyjnym wnętrz na strefę dzienną i nocną oraz tarasy przestronne i wygodne tarasy. Starannie zagospodarowane części wspólne pozwalają na wypoczynek. Na dachu nad poziomem parteru znajduje się zielona przestrzeń oraz place zabaw zapewniające zabawę i relaks najmłodszym mieszkańcom osiedla. Przewidziano również miejsca na stojaki na rowery.

W garażu podziemnym oprócz miejsc postojowych dostępne będą pomieszczenia na jednoślady. Na poziomie parteru oraz w podziemiach budynku znajduje się garaż zapewniający wygodne parkowanie samochodów.

Apartamenty Innova

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.