Apartamenty Hydral

Czytaj dalej

Apartamenty Hydral

Apartamenty Hydral

Mikro apartamenty w cenie od 169 000 zł. Wybierz dostępny od ręki apartament i zyskaj dodatkowe korzyści - wykończenie pod klucz w atrakcyjnej cenie.
Nasze biuro sprzedaży mieści się przy inwestycji - zapraszamy na prezentację. Wykończony i wyposażony apartamentowiec zwiedzisz przy pomocy okularów VR, umawiając się wcześniej telefonicznie na spotkanie - to zdecydowanie ułatwia wyobrażenie sobie układu i finalnego wyglądu wybranego apartamentu.

Zainwestuj w niezwykłym miejscu z niecodzienną historią.
Apartamenty Hydral powstają w miejscu, gdzie koncern Rheinmetall–Borsig produkował wyposażenie maszyn wojskowych, a po wojnie PZL Hydral konstruował tu silniki do samolotów. Poznaj niesamowitą historię wrocławskiego Psiego Pola, Nasze apartamenty na sprzedaż powstają w ramach rewitalizacji kompleksu budynków, objętych ochroną konserwatora zabytków.

Apartamenty Hydral są częścią istniejącego kompleksu biznesowego "Bierutowska Park - Wrocławskie Parki Biznesu", w którym docelowo ma pracować kilka tysięcy osób. To potencjalni najemcy, zainteresowani wynajmem lokali w pobliżu miejsca pracy.
Lokalizacja inwestycji jest jej ogromną zaletą, położona jest bezpośrednio przy odnowionej, trzypasmowej drodze wylotowej w kierunku Warszawy i z doskonałym dojazdem do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia (AOW). Dojazd z parkingu pod Apartamentami Hydral do centrum miasta zajmuje około 10-15 min (9 km), a do lotniska – jadąc obwodnicą autostradową – około 20 min (26 km). Teren jest ogrodzony i strzeżony 24 godziny na dobę, co zapewnia bezpieczeństwo i spokój.
Przy inwestycji drogi są wybrukowane i oświetlone, a wokół rozpościera się imponujący park. Przy budynku znajduje się blisko 100 miejsc parkingowych.

Mikro Apartamenty Hydral to idealne rozwiązanie dla osób, które marzą o własnej nieruchomości i chcą na niej zarabiać. Klientom oczekującym bezobsługowej inwestycji, z pewną i gwarantowaną stopą zwrotu, opcjonalnie oferujemy zawarcie umowy z operatorem hotelu i opiekę nad apartamentem w systemie aparthotelu.
W tej opcji zwrot z inwestycji na poziomie co najmniej 7% jest GWARANTOWANY. Znaczącym atutem inwestycji jest Strefa Wellness, basen i restauracja, zaplanowane na poziomie -1, stanowiące doskonałą ofertę dodatkową dla przyszłych lokatorów nieruchomości.

Mikro apartamenty i lofty z antresolą oferowane przez Apartamenty Centrum Hydral to doskonała oferta w znakomitej lokalizacji.
A przede wszystkim – wyjątkowo opłacalna i bezpieczna inwestycja.

Odwiedź biuro sprzedaży
Apartamenty Centrum Hydral sp. z o.o.
ul. Bierutowska 57-59, 51-317 Wrocław
Teren Bierutowska Park – Wrocławskie Parki Biznesu

Zadzwoń do nas
kom. 570 011 333

Wyślij zapytanie
[email protected]
www.apartamentyhydral.pl

Śledź stronę na facebooku
www.facebook.com/ApartamentyHydral

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.