Agencja "Pomocna"

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Agencja "Pomocna"

Materiał informacyjny

Agencja "Pomocna" zapewnia pełen Komfort i Bezpieczeństwo dla naszych Klientów Właśnie dlatego dysponujemy tylko sprawdzonymi osobami o odpowiednich predyspozycjach i kwalifikacjach. Nasze osoby doskonale znają swoją prace i elastycznie dostosowują do oczekiwań Klientów. Posiadają duże doświadczenie w opiece nad seniorami i dziećmi.

Wszystkie osoby są z polecenia, mają osobę wprowadzającą albo potwierdzone referencje. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że są godne zaufania. Ponadto na szkoleniach wewnętrznych zwracamy uwagę na takie cechy opiekuna jak cierpliwość, empatia, życzliwość i troska o podopiecznych, a także zachowanie dyskrecji.

W trosce o naszych Klientów (będących na ogół w trudnej sytuacji i wymagających szczególnej opieki), pierwszy miesiąc pracy opiekuna czy niani to okres próbny. Istnieje w tym czasie możliwość zmiany osoby w ramach gwarancji Agencji.

Ponadto w przypadkach losowych zapewniamy zastępstwo. Oferujemy opiekę okresową na czas zamknięty i stałą- na kilka godzin lub całą dobę. Wszyscy opiekunowie oprócz niezbędnych szkoleń dysponują aktualnymi badaniami lekarskimi oraz ubezpieczeniem.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług
lub
Zapytaj o pracę!

Zadzwoń, napisz. Czekamy.

Agencja Pomocna

ul. Młodych Techników 7,
Wrocław 53-647

kom.: +48 505 900 295
tel.: (71) 792 48 51

agencjapomocna@poczta.onet.plGodziny otwarcia biura:
Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00

Agencja "Pomocna"

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.