163 MOUNTAIN STORE - Twoje miejsce poza szlakiem

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

163 MOUNTAIN STORE - Twoje miejsce poza szlakiem

Materiał informacyjny

O miejscu:
Nasz sklep to przede wszystkim miejsce spotkań. Udostępniamy przestrzeń do wymiany doświadczeń, a także wspólnie tworzymy społeczność ludzi, których połączyły góry.

Nie sklep, a wspólne miejsce przeżyć.

Brand story:
Planujesz, wyjeżdżasz, przeżywasz i uwieczniasz w sposób jedynie dla ciebie właściwy. Rodzą się potrzeby, pytania, dylematy. Jesteśmy my i inni użytkownicy by wspierać cię już na początku twojej wyprawy, która nie zaczyna się od porannego budzika, ale od chęci zapewnienia sobie komfortu w każdych możliwych warunkach terenu jak i pogody.

Po wszystkim nie pozwól by wyprawa skończyła się wraz z powrotem do domu. Niech trwa na ścianach naszej galerii.

O nas:
Jesteśmy ekipą damsko - męską, którą łączy pasja do gór i aktywnego spędzania czasu niezależnie od warunków pogodowych. Sklep jaki prowadzimy ma na celu zapewnić każdemu żądnemu przygody odpowiedniego przygotowania sprzętowego jak i merytorycznego w celu uzyskania jak największej satysfakcji z wyprawy niezależnie od tego czy jest to jedynie wyjście z pupilem wokół domu czy kilkudniowy trekking w zmiennych warunkach. Kobieca część zespołu dba o to by odzież dla pań sprowadzana była w ciekawych kolorach i dopasowana do każdej figury - przecież na szlaku też można wyglądać dobrze. Męska strona zadba aby produkty sprowadzane do naszego sklepu były, praktyczne i wytrzymałe.

Wspólnie natomiast chcemy tworzyć miejsce gdzie każdy poza szlakiem poczuje się dobrze i będzie miał możliwość nie tylko zaopatrzenia się w niezbędny asortyment ale również podzielenia się swoimi przeżyciami czy doświadczeniami z wszelakich wypraw, poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach jaki i podzielenia się opinią na temat każdego produktu aby jak najlepiej dopasowywać je do potrzeb klientów.

Oprócz sprzętu:

Marki jakie prowadzimy:
Viking, Kayland, Lhotse, Termite, Gregory, Teko, Arctica, Mizu, Mountval, Camp, Black Diamond.

Dane teleadresowe / Linki do stron
Strona internetowa: www.1603.pl/
FB: www.facebook.com/1603MountainStore/
Instagram: www.instagram.com/1603_mountain_store/

Kontakt:
Telefon: 739137886
Mail: [email protected]

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.